ATV'nin iddialı dizisi Hakim erken final yapıyor! Reytingler dibi görmüştü

ATV ekranlarında yayınlanan Hakim dizisi yeni başlamasına rağmen reytinglere yenildi. Dizi erken final yaparak ekrana veda ediyor

ATV'nin iddialı dizisi Hakim erken final yapıyor! Reytingler dibi görmüştü
Yayınlanma Tarihi : 08 Haziran 2022 13:25

Büyük umutlarla başlayan Hakim dizisi için erken final kararı çıktı. Dizi fabrikası olarak bilinen ATV'de yayınlanan diziler genelde en az üç yada beş sezon sürüyor.

Hakim dizisi için ise ATV büyük bir hüsran yaşadı. Herkes en az Yargı dizisi kadar ilgi görür diye yorumlarda bulunurken ATV'nin umutları suya düştü.

Hakim dizisi için erken final kararı geldi. Uyarlama bir dizi olan Hakim dizisinin kadrosunda oldukça usta isimlerde bulunuyordu. Hikayenin güçlü olması ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Hakim Dizisi henüz ilk sezonu bile tamamlayamadan erken final yapacak.

Duvar.com.tr'de yer alan haberde; Hakim dizisinin finaliyle ilgili de bilgilere yer verildi. - Ekran macerası sona eren diziler kervanına bir yapım daha ekleniyor. ABD'de yayınlanan Your Honor'dan ekrana uyarlanan ve başrolünde Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Burcu Kara, Ebru Özkan ve Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı ‘Hakim’ final kararı aldı.

Dizinin Haziran ayında final yapması bekleniyor. Böylece dizinin 2 bölüm daha sürmesi ve 10. bölümü ile birlikte 13 Haziran Pazartesi günü final yapması söz konusu....

BAŞKA BİR DİZİ BAŞLAYACAK

Öte yandan ATV'nin 'Hakim' dizisinin yerine yaz sezonu için hazırlamış olduğu dizilerden birisini ekrana getirmesi bekleniyor.

Hakim dizisinin yayınlanmış bölümleri kanalın youtube hesabında ise yer almaya devam edecek. 

İlgili Haberler