FOX TV'de ayrılık! "Fulya ile Umudun Olsun" programı yeni sezonda yayınlanmayacak

FOX TV ekranlarında yayınlanan "Fulya ile Umudun Olsun" programı ekranlara veda ediyor. Konuyla ilgili konuşan Fulya Öztürk, önümüzdeki sezon programa devam edemeyeceğini söyledi.

FOX TV'de ayrılık! "Fulya ile Umudun Olsun" programı yeni sezonda yayınlanmayacak
Yayınlanma Tarihi : 08 Haziran 2022 17:11

Şimdiye dek 60 kayıp kişinin bulunmasını sağlayan Fulya Öztürk, FOX TV'ye veda ettiğini ve kararını da kanal yönetimine bildirdiğini duyurdu.

İnternethaber.com'da yer alan habere göre; Fulya Öztürk yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayınlanan "Fulya ile Umudun Olsun" programını sunmayacak.. 

ARTIK GÜNDÜZ KUŞAĞINDA YER ALMAK İSTEMİYOR

Artık gündüz kuşağında program yapmamaya karar veren Öztürk, kararının nedenini açıkladı.

program yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.Öztürk'ün, aldığı bu kararı FOX yönetimiyle de paylaştığı ve yeni sezonda ekranda olmayacağını ilettiği öğrenildi.

KARARI ÜZÜNTÜYE YOL AÇTI

Öte yandan "Fulya ile Umudun Olsun" programının bitecek olduğunu duyan seyirciler Fulya Öztürk'e isyan ettiler. Programın devam etmesini isteyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı FOX TV'ye de seslendiler.

KARARDAN DÖNÜŞ YOK

Ancak Fulya Öztürk'ün kararının kesin olduğu ve yeni sezonda FOX TV ekranlarında "Fulya ile Umudun Olsun" programının ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerin zirvesinden inmeyen program yoğun bir tempoda ekrana geliyordu.

Gelen bilgilere göre Fulya Öztürk'ün hem formattan hem programın ağırlığından dolayı bu kararı aldığı konuşuluyor.

"Fulya ile Umudun Olsun" programı biterken ünlü sunucu Fulya Öztürk'ün yeni bir programla seyirci karşısında yer alıp yer almayacağı ise henüz bilinmiyor.

Fulya Öztürk'ün yaz sezonunu tatil yaparak geçireceğini söyleyenler de var. 

ULUSALPOST.COM

İlgili Haberler