Binnur Kaya, Kırmızı Oda’dan sonra bomba bir diziyle dönüyor

Binnur Kaya, bu sezonun ortasında final yapan Kırmızı Oda dizisiyle çok konuşulmuş sonrasında da Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerinde olduğu Masumlar Apartmanı dizisinde yer almıştı. Binnur Kaya yeni dizisiyle setlere dönüyor

Binnur Kaya, Kırmızı Oda’dan sonra bomba bir diziyle dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 09 Haziran 2022 00:07

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisiyle adından söz ettiren Binnur Kaya bu dizi sayesinde sadece Türkiye'de değil dünyanın dört bir yanında ilgiyle izlenmişti. İki sezon ekranda kalan dizi reytingler de de iyi gidiyordu.

İlk sezon reytingleri iyi giden Kırmızı Oda dizisi ikinci sezonda nedendir bilinmez reyting kaybı yaşamaya başlamıştı. Diziye dahil olan konuk oyuncular da reytingleri artırmaya yetmemişti. Bu durum karşısında Acun Ilıcalı bir süre diziye şans tanımış ancak reytingler dibi görünce Kırmızı Oda dizisi sezon ortasında final yapmıştı.

Başarılı oyuncu Binnur Kaya oynadığı dizilerle adından söz ettiren bir isim. Kırmızı Oda'nın final yapmasıyla canlandırdığı 'doktor' hanım karakterini TRT1 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde final yapan Masumlar Apartmanı dizisinde bir süre canlandırmaya devam etmişti. Bu dizi de final yapınca Binnur Kaya setlere veda etmişti.

BOMBA BİR DİZİYLE DÖNÜYOR

Binnur Kaya şimdi de setlere çok daha iddialı bir diziyle geri dönecek. Kısa bir süre setlere ara veren Binnur Kaya'nın yeni dizisi hakkında da gelişmeler belli oldu.

Televizyon gazetesi tarafından yayınlanan bir haberde; Başarılı oyuncu Binnur Kaya'nın yeni dizisi hakkındaki tüm bilgiler paylaşıldı. 

Necati Başkadır isimli dizi bir youtube projesi olarak öne çıkıyor ve Binnur Kaya da bu projenin bir parçası oldu. Projenin ne zaman izleyicilerle buluşacağı henüz bilinmiyor.

İbrahim Büyükak, “Çalıştığımız markanın önderliğinde enteresan bir youtube projesi yaptık. O da mini dizi, 12 bölümden oluşuyor. O da çok yakında yayına girecek. İşlere devam ediyoruz” diye konuştu.

necatibaskadir-binnurkaya-oguzhankoc-ibrahimbuyukak-1.jpg

Usta oyuncu Binnur Kaya bugüne kadar daha çok komedi rolleri ile akılda kalmıştı ama Kırmızı Oda dizisindeki Manolya karakteri ile dram yönüyle çok konuşuldu.

Necati Başkadır isimli yeni dizi de Binnur Kaya’nın daha eğlenceli bir rolle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Kaynak: Televizyongazetesi.com

İlgili Haberler