Atv'nin 'Safir' dizisinde beklenmedik değişiklik! Hikayesi bambaşka olacak...

Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgüllü'nün başrolünde yer aldığı atv'nin 'Safir' dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişme dizinin senaryosunu etkileyecek.

Atv'nin 'Safir' dizisinde beklenmedik değişiklik! Hikayesi bambaşka olacak...
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2023 02:07

Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgüllü'nün başrolünde yer aldığı atv'nin NTC Medya imzalı dizisi 'Safir'de beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Yaşanan gelişme sonucu dizide sürpriz olaylar yaşanabilir. 

adsizassacs-002.jpg

'Safir'e Taze Kan

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Hikayesi Burcu Över ve Gül Abus Semerci’ye ait olan dizinin “Safir”in senarist kadrosuna son olarak yazdığı senaryolarla büyük beğeni toplayan usta isim Nalan Merter Savaş dahil oldu. İlgiyle izlenen dizinin senaryosunu ise 10. bölüm itibariyle Burcu Över ile birlikte Nalan Merter Savaş kaleme alacak.

Semih Bağcı’nın yönettiği dizide Özge Yağız (Feraye), İlhan Şen (Ateş) ve Burak Berkay Akgül‘e (Yaman) İpek Tuzcuoğlu (Gülfem), Erkan Bektaş (Vural), Müfit Kayacan (Ömer), Nur Yazar (Cemile), Can Bartu Arslan (Okan), Gizem Sevim (Aleyna), Münir Can Cindoruk (Çetin) eşlik ediyor.

Etiketler :