Beklenen oldu. NOW TV apar topar iddialı dizisi için final kararı verdi

Dev bütçeli NOW TV dizisine final kararı çıktı

Beklenen oldu. NOW TV apar topar iddialı dizisi için final kararı verdi
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2024 21:20

"Korkma Ben Yanındayım" dizisi, izleyicileriyle duygusal bir veda hazırlığında. Dizi henüz yeni başlamasına rağmen ekrana veda edecek.   Dizi, aile bağlarını, sevgiyi ve hayatta karşılaşılan zorluklar karşısında gösterilen cesareti işleyen sıcak hikayeleriyle seyirciler tarafından çok sevilmişti.

Dizinin final yapacağı haberleri, hayranlarını üzse de, NOW TV final kararından geri adım atmadı. Dizi daha önce zaman atlamasıyla gündeme gelmişti. Zaman atlamasının ardından final haberinin gelmesi ise herkesi çok şaşırttı.

408788358-846329100831908-2093316275444989200-n.jpg

REYTİNG KAYBI FİNAL GETİRDİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kanallar şimdiden yeni yeni yayın dönemi için hazırlıklara başladı. Bu sezondan kalan hangi dizilerin yeni sezona taşınacağı merak konusu olurken tek tek final haberleri de gelmeye başladı. Dün yeni bölümü yayınlanan “Korkma Ben Yanındayım” için final kararı alındı. MedYapım imzalı dizi 7. bölümde ekrana veda edecek.

Kulislerden sızan bilgilere göre NOW‘un şu anda yeni sezonda da devam edecek iki dizisi “Hudutsuz Sevda” ve “Kızıl Goncalar”… Diğer diziler Yabani, Gaddar, Şahane Hayatım ve Kirli Sepeti ise sürpriz bir gelişme olmazsa bitecek.