Burçin Terzioğlu ile Onur Tuna'dan yeni dizi! Zehirli Sarmaşık dizisi başlıyor

FOX TV'deki Mahkum dizisi final yapınca setlere veda eden Onur Tuna 'Zehirli Sarmaşık' isimli diziyle geri dönüyor. Dizideki partneri de bir süredir setlerden uzak olan Burçin Terzioğlu oldu

Burçin Terzioğlu ile Onur Tuna'dan yeni dizi! Zehirli Sarmaşık dizisi başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2022 02:22

Son dönemde 'Yasak Elma, Mucize Doktor ve Mahkum' dizileriyle adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Onur Tuna'nın yeni bir diziyle setlere geri döneceği öğrenildi. Mahkum dizisi final yapınca setlere veda eden Onur Tuna bu vedayla hayranlarını üzmüştü. Magazin basınında Onur Tuna'nın başrollerinde olacağı yeni diziyle ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Dizinin adı da ilginç.

151120221040061316820-1.jpg

Onur Tuna'nın partneri olacak isimde dikkat çekti. Burçin Terzioğlu ile Onur Tuna bu dizinin başrollerinde olacak.

tv100.com ekibinden Birsen Altuntaş ikilinin başrolü birlikte paylaşacağı 'Zehirli Sarmaşık' isimli diziyle ilgili tüm bilgileri paylaştı.

151120221045061319212.jpg

Son olarak kadın haklarına dikkat çektiği “Yalancı” adlı dizideki performansıyla beğeni toplayan Burçin Terzioğlu, az ancak etkili rollerde oynadığı projeler seçen oyuncuların başında geliyor. Bu sezon aldığı birçok teklifi kabul etmeyen Terzioğlu, beIN CONNECT için çekilecek çok özel bir diziyle prensipte anlaştığı öğrenildi.

Zehirli Sarmaşık Dizisinin Konusu Ne olacak?

burcin-terzioglu-ile-onur-tuna-partner-oluyor-burcin-terzioglu-ile-onur-tuna-hangi-dizide-oynayacak202.jpg

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği “Zehirli Sarmaşık” adlı diziyi Gökçen Usta yönetecek. Bir cinayet olayıyla başlayacak olan dizide Terzioğlu, Onur Tuna ile partner olacak. Savaş Ecevit Korkmaz yazdığı dizinin başrol oyuncuları arasında ödüllü oyuncu Feyyaz Duman da var. Projenin hazırlıkları sürüyor.