Çağatay Ulusoy'lu 'Terzi' dizisinin büyük başarısı! Adını listenin başına yazdırdı...

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix'in 'Terzi' dizisi ayakta alkışlanacak bir başarıya imza attı. Dizi, 3 Kasım'da yayınlanan final sezonuyla dünya çapında platformun en çok izlenenler listesinde 1. sırada girdi.

Çağatay Ulusoy'lu 'Terzi' dizisinin büyük başarısı! Adını listenin başına yazdırdı...
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2023 21:12

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci ve Şifanur Gül ve Olgun Şimşek'in başrolünde yer aldığı Netflix'in 'Terzi' dizisi dünya çapında alkışlanacak bir başarıya imza attı. 3 Kasım'da izleyiciyle buluşan final sezonu fark yaratan hikayesi ve etkileyici kadrosuyla bir kez daha adından söz ettirdi.

adsiz3.jpg

'Terzi'den Dünya Çapında Büyük Başarı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Terzi” dizisi fark yaratan dizi ve filmleriyle sektörün en çok ses getiren yapımlarına imza atan OGM Pictures’ın prestij projesi olarak öne çıkmıştı. 

“Terzi”nin 8 bölümden oluşan 3. Sezonu 2. Haftasında 4 milyon 400 bin saat izlenerek 6 ve 12 Kasım tarihinde dünya çapındaki önemli yapımları geride bırakarak Netflix’in global listesinde 1. oldu ve böylece elde edilmesi güç bir zaferin de sahibi oldu. Bu başarı Türk dizilerinin ulaştığı yer bakımından da çok önemli bir değer taşıyor.

adsiz-002.png

Etiketler :