Emmy Ödülleri'nde ülkemizi temsil edecek olan 'Yargı'ya ünlü oyuncu konuk oluyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Yargı' üçüncü sezonunda da nefes kesen hikayesiyle seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Seyircide duygu seli yaşatan diziye ekranların sevilen yüzü konuk oluyor.

Emmy Ödülleri'nde ülkemizi temsil edecek olan 'Yargı'ya ünlü oyuncu konuk oluyor
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2023 18:11

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünde yer aldığı, Kanal D'nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı' üçüncü sezonunda da seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Etkiliyeci hikayesi ve oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizi son olarak 'Emmy Ödülleri'nde ülkemizi temsil edeceği haberleriyle gündeme gelmişti. Yeni sezonunda birbirinden yetenekli oyuncuları kadrosuna katan diziye bir ünlü oyuncu daha dahil oldu. 

pagec.jpg

'Yargı' Dizisine Ünlü Oyuncu Konuk Oluyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yeni olaylar ve karakterlerin de renk kattığı diziye Funda İlhan konuk olacak.

Son olarak TRT’nin “Al Sancak” dizisinde seyirci karşısına çıkan İlhan, “Yargı”da Handan karakterine hayat verecek. Usta kalem Sema Ergenekon’un yazdığı, Ali Bilgin ise muhteşem rejisiyle farkını ortaya koyduğu dizide Ilgaz ile Ceylin arasındaki gerginliğin sona erip ermeyeceği merak konusu.

Etiketler :