Farah Zeynep Abdullah'ın 'Bihter' filminin afişinde dikkat çeken ayrıntı! Yok sayıldı...

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı Amazon Prime Video'nun 'Bihter' filminin afişi yayınlandı. Yayınlanan afişte dikkat çeken bir ayrıntı takipçilerin gözünden kaçmadı. Hikayenin en önemli karakteri afişte yer almadı.

Farah Zeynep Abdullah'ın 'Bihter' filminin afişinde dikkat çeken ayrıntı! Yok sayıldı...
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2023 00:52

Amazon Prime Video'nun ilk yerli yapımı 'Düğüm'ün ardından filme aldığı 'Bihter'in afişi yayınlandı. Farah Zeynep Abdullah'ın 'Bihter' rolüyle başrolünde yer aldı filmin afişinde dikkat çeken bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Dizinin en önemli kadın karakterine afişte yer verilmedi. 

Hande Ataizi 'Bihter' Filminin Afişinde Neden Yok?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Taff Pictures‘ın Prime Video‘da seyirciyle buluşacak “Bihter” filmi 15 Kasım’da yayınlanacak. Farah Zeynep Abdullah’ın “Bihter”e hayat verdiği filmin son olarak aile afişi yayınlandı. Afişte Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Helin Kandemir, Ebru Özkan ve çocuk oyuncu Emre İnce’ye yer verildi. Filmin Firdevs’i Hande Ataizi’nin afişte olmaması ise şaşırtti ve Aşk-ı Memnu’nun efsane karakterinin yok sayılmasının nedeni merak konusu oldu.

Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi Arasında Gerginlik İddiası

“Bihter” filminin çekimleri sırasında Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi’nin arasında gerginlik yaşandığı gündeme gelmişti. Hande Ataizi’nin afişte olmamasının nedeninin bu gerginlik olup olmadığı sorusu akıllara geldi. Öte yandan Farah Zeynep Abdullah’ın filmin yönetmenleri Caner Alper ve Mehmet Binay’la da arasının bozuk olduğu konuşuluyor.

Etiketler :