FOX TV'de eşi benzeri görülmemiş kriz! Resmen yayın akışından çıkarıldı

FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi için final kararı çıktı... Seyircileri şaşkına çeviren gelişme sonrası FOX TV sadece bir adet TV dizisi için geri adım attı.

FOX TV'de eşi benzeri görülmemiş kriz! Resmen yayın akışından çıkarıldı
Yayınlanma Tarihi : 17 Aralık 2022 23:25

FOX TV için işler yolunda gitmiyor. Peş peşe dizileri final yapıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerin final yapması kafa karışıklığına yol açıyor. Geçtiğimiz sezon FOX TV ekranlarında yayınlanan 10 dizi için final kararı çıkmıştı. Bu yılda değişen bir şey olmadı. FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler için dur durak bilmeden final kararları gelmeye devam ediyor.

Ana haber bültenlerinde zirvede olan FOX TV nedendir bilinmez dizi konusunda çok şanssız. Sadece FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi izlenme rekorları kırıyor. Diğer diziler ise tutunamıyor. Kanalda yayınlanan diziler ya beş bölüm yada on bölüm sonra final yaparak veda ediyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi için peş peşe final kararları geldi.

Son 1 ay içerisindeki alınan kararlar seyircileri de çok şaşırttı.

foxlogo.jpg

Gerçek Gündem haber sitesi tarafından paylaşılan bir haberde; FOX TV ekranlarındaki final kararlarıyla ilgili tüm bilgiler paylaşıldı.

Son 1 yıldır FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler peş peşe final yapıyor. Kanaldaki kriz bitecek gibi değil.

Geçtiğimiz yıl ''Elkızı, Kanunsuz Topraklar, Son Nefesime Kadar'' gibi diziler final yapmıştı. Bu yıl ise ''Mahkum, Kusursuz Kiracı, Evlilik Hakkında Her Şey'' gibi diziler için final kararı verildi.

Son 1 ay içerisinde ise Tozlu Yaka dizisi ve Darmaduman dizisine final kararı verilmişti. Gelen bilgilere göre bir dizi daha final yapacak.

BÜYÜK UMUTLARLA BAŞLAMIŞTI

Bir Peri Masalı dizisine final kararı verildi. Kanala tepki üstüne tepki yağdı. Bu gelişme sonrasında FOX TV geri adım atmak zorunda kaldı. 

DİZİNİN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ ; ANCAK FİNAL YİNE YAKINbir-peri-masali-96694-large-image-f0840591-2c52-4bd6-b84a-fbf5db8b26ba-001.png

 

FOX TV yönetimi de gelen tepkiler üzerine geri adım atarak dizinin yayın gününü değiştirdi.

FOX TV resmi sosyal medya hesapları üzerinden Bir Peri Masalı adlı yapım hakkında bir paylaşımda bulundu. Çarşamba günleri sevenlerinin karşısına çıkan dizinin yayın günü değişti.

Bir Peri Masalı artık Salı akşamları yeni bölümüyle FOX TV ekranlarında olacak.

Dizi Salı günleri de beklenen reytingi getiremezse finali kaçınılmaz olacak. 

İKİ YENİ DİZİ BAŞLIYOR

Öte yandan peş peşe dizileri final yapan FOX TV yeni dizileri için ise hazırlıklara başladı. Televizyongazetesi.com tarafından paylaşılan bir haberde; Kanalda başlayacak olan yeni dizilerle ilgili bilgiler paylaşıldı.

Öncelikle 14 Aralık Çarşamba akşamı Alican Ulusoy ile Şifanur Gül ikilisinin başrolündeki Hayatımın Şansı isimli yeni dizi ekrandaki yerini alacak. Yine bir dram hikayesi olan bu diziyi merakla bekleyen bir kitle olduğunu belirtelim

Fox TV ekranında yeni yayınlanacak diğer dizi olarak ise Dokuz Oğuz’un ilk fragmanı yayınlandı.

Yakın bir zaman içinde izleyicilerle buluşması beklenen Dokuz Oğuz, bir asker dizisi ve 5 sezon süren Savaşçı isimli fenomen asker dizisinin yerini doldurmak hedefiyle ekrana geliyor.

Kubilay Aka ile Yasemin Allen ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.