FOX TV'deki Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana veda eden Hande Erçel'in yeni dizisi ortaya çıktı

Kerem Bursin ve Hande Erçel, FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle fırtınalar estirmişlerdi. Dizi sadece Türkiye'de değil İspanya ve Latin Amerika ülkelerinde de büyük ilgi görmüştü . Şimdi Hande Erçel başka bir diziyle geri dönüyor

FOX TV'deki Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana veda eden Hande Erçel'in yeni dizisi ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 25 Temmuz 2022 01:48

Geçtiğimiz sezon Sen Çal Kapımı dizisi Türkiye'deki en çok izlenen dizilerden biri olmuştu. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi büyük ilgi görmüştü. Dizinin başrollerindeki Hande Erçel ve Kerem Bursin'de başarısıyla gerçekten göz kamaştırmıştı. Hande Erçel tekrar ekranlara geri dönüyor. Ekranları kasıp kavurmaya hazırlanan Hande Erçel'in bu diziyle yine büyük reyting toplaması bekleniyor.

Ancak öncelikle belirtelim ki bu dizi Türkiye'de daha önce yayınlanmıştı. Yani Hande Erçel'i İspanya'daki seyirciler izleyebilecekler.

Sen Çal Kapımı dizisi çok sevilince bu kez Hande Erçel'in başka bir dizisi İspanya'da yayınlanacak. Ancak Hande Erçel'in bir dizi projesi daha var o da haberimizin sonunda. 

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan habere göre; İlk bölümü altı yıl önce Kanal D’de ekrana gelen ve yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Güneşin Kızları dizisi  İspanya’da gösterilmeye başlayacak. Dizi altı yıl önce yayınlanmasına rağmen tekrar bölümleriyle bile ilgi görüyor. Bu yüzden Hande Erçel'in bu dizisi İspanya'da da fırtınalar koparacak. 

gunesinkizlari.webp

CAN YAMAN'IN PARTNERİ Mİ OLACAK? 

İddialara göre Can Yaman'la Hande Erçel partner olacak. Ve yeni bir dizi yayınlanacak. Dizi için ise Disney Plus platformunun adı geçiyor.

Bilindiği gibi Hande Erçel ve Disney Plus anlaşmaya varmıştı. Fakat dizi projesinin ne olduğuna dair bir bilgi paylaşılmamıştı.

hande-ercel-can-yaman.webp

Can Yaman'ın da Disney Plus ile anlaşma içerisinde olduğu biliniyor. İddialara henüz bir açıklama gelmedi. Ancak çok sayıda medya sitesinde de bu konu işlenmişti.

Doğruysa yakışıklı oyuncu Can Yaman ve Hande Erçel, Disney Plus platformunda bomba bir diziyle yer alacaklar.

Şimdiden seyirciler yeni dizinin ne olacağını çok merak ediyor!

Yakışıklı oyuncu Can Yaman uzun bir süredir İtalya'da yaşıyor. Türkiye'deki Bay Yanlış dizisi ekrana veda edince Can Yaman'da İtalya'ya yerleşmiş ve kariyerine uzun bir süredir bu ülkede devam etmişti! Türkiye'de kısa bir süre yeni bir dizi projesiyle yer alacak olan Can Yaman'ın tekrar İtalya'ya döneceği konuşuluyor