FOX TV'nin Yasak Elma dizisine yeni oyuncu dahil oldu! Altıncı sezonun müthiş transferi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Söz konusu isim büyük yankı uyandıracak

FOX TV'nin Yasak Elma dizisine yeni oyuncu dahil oldu! Altıncı sezonun müthiş transferi
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2022 00:06

Altıncı sezonuyla Yasak Elma dizisi FOX TV ekranlarında fırtınalar koparacak. Yasak Elma dizisinin yeni oyuncusu ise şimdiden ses getirecek bir isim oldu.

Peki kim bu isim?

Açıkçası altıncı sezon büyük ses getirecek gibi. FOX TV de işler zaten bu yaz tıkırında gitmişti. Tozlu Yaka dizisiyle yeri yerinden oynatan FOX TV bu kez Yasak Elma dizisiyle yine ipleri eline alacak gibi.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; diziye bu sezon ünlü oyuncu Bekir Aksoy da katılıyor. Aksoy, diziye Handan’ın (Şebnem Dönmez) abisi Engin rolüyle dahil olacak. Hayatı beklenmedik şekilde değişen Engin’in ileriki bölümlerde Ender’le (Şevval Sam) yakınlaşması bekleniyor.0

kapak-173004.jpg

Altay ve Hilal'i canlandıracak oyuncular belli oldu mu?

Bir başka mesele de Altay ve Hilal karakterine hayat verecek oyuncular. Bu durumla ilgili de Halk TV dikkat çeken bir detay paylaşmış..

Dizinin yeni sezonuyla ilgili bazı detaylar şu şekilde 

Öte yandan hapisten çıkıp göremediği kızına kavuşmak ve intikam alma peşinde olan Doğan, oldukça hırslı bir kişiliğe sahip olan avukatı Hilal’le aşk yaşayacak. Ekin’in ortadan kaybolması ve babasının hapse girmenin şokunu yaşayan Kumru’nun hayatına ise Altay girecek. Altay ve Hilal karakterlerine hayat verecek oyuncular henüz belli olmadı. Zaman atlamasından dolayı Halit Can’ı da 4,5 yaşında yeni bir çocuk oyuncu canlandıracak.

YENİ OYUNCULAR ŞAŞIRTMASIN

Gelen bilgilere göre Yasak Elma dizisinin altıncı sezonunda başka oyuncular da yer alacak. Bu durumda Yasak Elma da bazı hikaye değişiklikleri de olabilir.

Söz konusu değişiklik merak edilirken Yasak Elma dizisinin bu yılda reytingleri alt üst etmesi bekleniyor!

SON SEZON

Kötü bir gelişme daha var. Yasak Elma dizisi için bu sezon son sezon. Yani haziran 2023 tarihinde Yasak Elma dizisi ekranlara veda edecek. Bu yüzden bu sezon büyük önem taşıyor.

Yapım şirketinin iddialara göre her şeyi tadında bırakmak istediği konuşuluyor.

Berk Oktay'ın veda ettiği Yasak Elma'ya Şevval Sam'ın da veda ettiği iddiaları gündeme gelmiş ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı!

İlgili Haberler