FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden ayrıldığı söylenen Şevval Sam'dan Netflix'e yeni proje!

5 sezon boyunca FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Ender karakterini canlandıran Şevval Sam bu kez farklı bir karakterle Netflix platformunda seyirci karşısında olmaya hazırlanıyor

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden ayrıldığı söylenen Şevval Sam'dan Netflix'e yeni proje!
Yayınlanma Tarihi : 23 Temmuz 2022 02:48

Şevval Sam şarkıcı kimliğinin yanı sıra oyunculuk kimliğiyle de çok seviliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisindeki performansı çok beğenilmişti. Sonra onu FOX TV ekranlarında yayınlanan ve FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde Ender karakteriyle gördük.

Ender karakteriyle adeta bütünleşen Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Yasak Elma dizisine nokta koyduğunun işaretlerini vermişti. Ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı.

Yasak Elma dizisinde Şevval Sam'ın rol arkadaşı olan Eda Ece bir süre önce gazetecilere yaptığı açıklamada Şevval Sam’ın diziden ayrılığının söz konusu olmadığını belirtmişti. Ancak Şevval Sam halen iddialar karşısında sessizliğini koruyor. 

Altıncı sezonda FOX TV ekranlarında yolculuğuna devam edecek olan Yasak Elma'nın Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor.

13818848-728xauto.jpg

Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren Şevval Sam ise şarkıcılık kariyerine de devam etme kararı aldı. Bugün ise Televizyongazetesi.com tarafından yayınlanan bir haberde Şevval Sam'ın yeni projesi hakkında bazı detaylar paylaşıldı.

Beş sezon boyunca Ender karakteriyle bütünleşen Şevval Sam seyirci karşısına bu kez çok farklı bir karakterle çıkacak.

Netflix platformunda yayınlanacak olan projeyle ilgili bilgiler de belli oldu.

gonul-hazarguclu-erkankolcakkostendil.webp

Şevval Sam’ı Ender’den farklı bir karakterde görmek isteyenlere güzel bir haber var. Başarılı oyuncunun rol aldığı Gönül isimli film 10 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Filmde başrolleri Hazar Ergüçlü ve Erkan Kolçak Köstendil paylaşıyor. Filmde Şevval Sam’ın canlandırdığı karakterle ilgili ise bilgi yok.

Filmin kadrosu da dikkat çekiyor. Şimdiden tanıtım fragmanlarıyla bile ilgi gören Gönül'ün fırtınalar koparması bekleniyor.

Şevval Sam'ı özleyenler bu projede görmekten dolayı çok mutlu olacaklar.

 Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alici, Selim Bayraktar, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık, Ferit Kaya gibi usta isimler de Gönül filminde yer alan oyunculardan. 

Netflix platformunda da Gönül filmiyle ilgili kısa bir bilgi paylaşılmış. Yayınlanan özette şu detaylara yer veriliyor.

Göçebe bir müzisyen, hızla patlayan bir düğüne serenat yaparken, ailesiyle ters düşen geline aşık olur. Şimdi onun hayatını kurtarmak zorundadır.
 
Şevval Sam hakkında kısa bir bilgi; 
 
11 Kasım 1973 tarihinde dünyaya gelen Şevval Sam,  Türk oyuncu ve müzisyen olarak bilinir. Çok sayıda film ve dizi projesinde yer alan Şevval Sam sesinin güzelliğiyle de sadece Türkiye'de değil yurt dışında da üne sahiptir.
Tarık Emir Tekin adında Şevval Sam'ın da bir oğlu bulunmaktadır.
1993 ile 1999 yılları arasında Metin Tekin ile evli olan Şevval Sam şimdilerde evli değildir. 

İlgili Haberler