Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'yı buluşturan 'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinden ilk kare

Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'nın başrolünde yer aldığı 03 Medya ve Ortaks Yapım imzalı 'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinden ilk kare geldi.

Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı'yı buluşturan 'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinden ilk kare
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2023 17:09

Furkan Andıç ve Burcu Kırtalı'nın başrolünde yer aldığı, 'Kadir' ve 'Aslı'nın aşk hikayesini anlatan 'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinden ilk kare geldi. 03 Medya ve Ortaks Yapım'ın ortaklığında çekilen diziden gelen ilk kare şimdiden heyecan uyandırdı. Yönetmen koltuğuna Bahadır İnce'nin oturacağı, senaryosunu Ercan Uğur'un kaleme aldığı dizi çok yakında atv'de yayınlanacak. 

'Yıldızlar Bana Uzak' Dizisinden İlk Kare

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Usta oyuncular Gürkan Uygun ve Murat Daltaban’ın da yer aldığı dizide, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve çocuk oyuncu Mustafa Enis Bilir rol alıyor. 

adsiz-001.png

'Yıldızlar Bana Uzak' Dizisinin Konusu

“Kadir ve Aslı… Onların aşkı unutulacak ya da zamana yenilecek bir aşk değildir. Sonsuza kadar hatırlanacak kutsal bir bağ gibidir. Ama Kadir’in hapse girmesi hem de Aslı’nın babasının katili olarak hapse girmesi bütün güzel anıların yitip gitmesine yol açar. Aslı bu darbenin etkisiyle savrulurken Kadir’in artık tek bir amacı vardır. Masumiyetini ispatlamak ve hapishanede kendisine yol gösteren Yahya ile birlikte bu oyunu oynayan Varnalı ailesinden intikam almak… Gerçekler ortaya çıktığında ise içlerinde küllenmiş aşk ateşi yeniden alev almaya yüz tutacak olsa da, geçmişe gömülmüş büyük sırlar yüzünden o büyülü mutluluk bir kez daha avuçlarından kayıp gitmek üzeredir.”

Etiketler :