Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün ikinci kez partner oldu! Yakında sete çıkacaklar...

2017 yapımı Ferzan Özpetek'in 'İstanbul Kırmızı' adlı filminin ardından ikinci kez bir araya gelen Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç, yakında sete çıkacak. İddialı dizi projesi dijitalde yayınlanacak.

Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün ikinci kez partner oldu! Yakında sete çıkacaklar...
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 16:58

Son olarak Netflix'in 'Zeytin Ağacı' adlı dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, 2017 yapımı Ferzan Özpetek'in 'İstanbul Kırmızı' adlı filminin ardından ikinci kez Halit Ergenç ile başrolü paylaşacak. Sienna Miller ve Michael Buscemi'yi buluşturan 2007 yapımı 'Interview' adlı sinemadan uyarlanan dizi dijitalde yayınlanacak. 

adsiz2-002.jpg

Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün'den Yeni Dizi: 'Yarınlar Yokmuş Gibi'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün “Yarınlar Yokmuş Gibi” adlı dizi projesinde partner oldu. İki star isim kaliteli içerikleriyle dikkatleri üzerine çeken dijital platform Gain için O3 Medya’nın çekeceği 4 bölümlük dizide başrolü paylaşacak. 

Dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme aldı. Halit Ergenç yakın zamanda sete çıkacak olan “Yarınlar Yokmuş Gibi” dizisinin hemen ardından “Adsız Aşıklar” adlı başka bir dijital dizide daha başrol oynayacak.

Etiketler :