Halit Ergenç'ten sürpriz dizi! Netflix'te yayınlanacak...

Ünlü oyuncu Halit Ergenç uzun bir aranın ardından izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yeni adresi Netflix olurken, yeni dizisi merak uyandırdı.

Halit Ergenç'ten sürpriz dizi! Netflix'te yayınlanacak...
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2023 00:05

Son olarak Netflix'in 'Azizler' adlı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Halit Ergenç, uzun bir süredir ne TV ekranında ne de dijital platformda rol almıştı. Oyuncu Ergenç, tercihini yine dijitalden yana kullandı. Oyuncunun yeni dizisi ise şimdiden merak uyandırdı. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-2.jpg

HALİT ERGEÇ 2 YILIN ARDINDAN SETE ÇIKACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç cephesinden yeni bir haber geldi. Yeni projesi merak konusu olan ünlü aktör Netflix‘in “Adsız Aşıklar” dizisinde başrol oynayacak.

Yönetmen koltuğunda Umur Turagay‘ın oturacağı dizinin senaristliğini Başar Başararan yapıyor. 8 bölümlük “Adsız Aşıklar” dizisinin yapımcılığını Çağatay Önal, Başar Başaran ve Emre Özdur‘un kurduğu “Cumartesi Film” üstlenecek. Aralık sonu ya da ocak başında sete çıkması planlanan dizi aşk üzerinden anlatılan bir dram komediyi etkileyici bir dille seyirciye aktaracak. İstanbul’da çekilecek dizi için Halit Ergenç’e partner aranıyor.

Etiketler :