İbrahim Çelikkol'un yeni adresi belli oldu! Şubat'ta ekranlara dönüyor...

Son olarak Netflix'in 'Kuş Uçuşu' adlı dizisiyle izleyici karşısına çıkan İbrahim Çelikkol'un yeni adresi merak ediliyordu. Başarılı oyuncunun Kanal D'nin yeni dizisiyle imza aşamasında olduğu ortaya çıktı.

İbrahim Çelikkol'un yeni adresi belli oldu! Şubat'ta ekranlara dönüyor...
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2023 17:55

En çok teklif alan oyuncuların başında gelen İbrahim Çelikkol, son olarak Netflix'in 'Kuş Uçuşu' adlı dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde dizinin 2. sezonuyla da izleyiciyi selamlayacak olan oyuncunun yeni adresi merak ediliyordu. Oyuncu Çelikkol'un Kanal D'nin yeni dizisiyle imza aşamasında olduğu ortaya çıktı. 

adsiz2-001.jpg

İbrahim Çelikkol Kanal D'de İzleyiciyle Buluşacak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İbrahim Çelikkol her sezon olduğu gibi yine çok sayıda teklif alan ünlü aktörlerin başında yer aldı. Çelikkol kararını verdi ve Kanal D’yle el sıkıştı. Yakışıklı oyuncu kanalın şubat ayında seyirciyle buluşturması planladığı Till Death (Ölene Kadar)  dizisiyle imza aşamasına geldi.

D Media imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Henüz partneri belli olmayan İbrahim Çelikkol eğer her şey yolunda giderse dizide Hakan karakterine hayat verecek.

Etiketler :