İnci Taneleri dizisindeki Pavyon sahnelerine Ramazan arası

Yılmaz Erdoğan'ın olaylı dizisi İnci Taneleri dizisinde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Ramazan ayı boyunca Dilber dansına Kanal D ekranlarında ara verildi. Dizide pavyon sahneleri yer almayacak

İnci Taneleri dizisindeki Pavyon sahnelerine Ramazan arası
Yayınlanma Tarihi : 26 Şubat 2024 16:40

İnci Taneleri dizisi daha çıkmadan Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı Dilber'in pavyon sahneleriyle adından söz ettirmişti.

Ekrana geldiği günlerde reyting rekoru kıran İnci Taneleri, Ramazan nedeniyle ilginç bir karar aldı. İnci Taneleri, Ramazan ayı için pavyon danslarını yayınlamaya ara verdi.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın yer aldığı İnci Taneleri dizisi, konusu ve Dilber'in pavyon dansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Büyük ilgiyle izlenen dizi, Ramazan ayı için dikkat çeken bir karar aldı.

pavyonlarda-dilber-etkisi-yankilaniyor-dilber-etkisi-pavyon-fiyatlarini-ikiye-katladi.jpg

DİLBER'E 'RAMAZAN' ARASI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve her bölümü reyting listelerini altüst eden dizi, her hafta Dilber'in pavyon dansı ve şarkılarıyla da adından söz ettiriyor. Elif Erol ile her hafta yeni figürlere çalışan Hazar Ergüçlü'nün oynadığı Dilber'in pavyon dansları Ramazan ayı boyunca yayınlanmayacak.

Etiketler :