İnci Taneleri dizisinin kadrosu büyüyor, İki yeni oyuncu daha katıldı

İnci Taneleri dizisinin kadrosu genişliyor. Yılmaz Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde yer aldığı İnci Taneleri dizisi, perşembe akşamı yeni bölümüyle Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı

İnci Taneleri dizisinin kadrosu büyüyor, İki yeni oyuncu daha katıldı
Yayınlanma Tarihi : 27 Mart 2024 18:42

Yapılan duyuruya göre, dizinin kadrosuna katılan yeni isimlerle ilgili detaylar merakla bekleniyor.  

Yılmaz Erdoğan’ın önderliğindeki ekip, izleyicilere sürpriz dolu bir bölüm vaat ediyor.

İnci Taneleri dizisinin takipçileri, yeni bölümde karşılarına çıkacak olan iki başarılı ismin kim olduğunu merakla bekliyor.

İnci Taneleri dizisinin takipçileri, perşembe akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümü heyecanla beklerken, dizinin kadrosuna katılan iki yeni ismin performanslarıyla izleyicileri etkileyeceği de şimdiden konuşulmaya başlandı. 

Gecce.com.tr'nin haberine göre; Selim Erdoğan, ‘Reyyaz’ karakteriyle dizinin kadrosuna dahil olurken Bekir Aksoy ‘Cenk’ karakteriyle ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ne konuk oluyor.

mv5bymiwnzg4ndktotuzzi00ztrhlwfimzktotq3mzm4yjdkyjhhxkeyxkfqcgdeqxvyntc0njy1odk-v1.jpg

BKM imzalı ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisi derinlikli hikayesi, ilgi çeken sahneleri ve birbirinden etkileyici oyunculuk performanslarıyla her hafta gündem oluşturmaya devam ediyor.

images.jpg

Diziye bu hafta dahil olan Selim Erdoğan ve Bekir Aksoy’un hayat vereceği karakterlerin hikayeyi nasıl etkileyeceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

65b2b9df2a7f777ba0f50f87-001.jpg

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

 

Etiketler :