Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik değişiklik

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünde yer aldığı Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizide yaşanan değişikliğin nasıl yansıyacağı merak konusu oldu.

Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisinde beklenmedik değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 20:52

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünde yer aldığı, Kanal D'nin Pastel Film imzalı dizisi 'Dilek Taşı' izleyiciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizide son olarak yönetmen değişikliği oldu. Yaşanan değişikliğin ekrana nasıl yansıyacağı merak konusu oldu. 

adsiz2-001.jpg

'Dilek Taşı'na Damga Vuracak Yönetmen Değişikliği 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Diziyi Altan Dönmez’den devralan Volkan Kocatürk 13. bölümde sağlık sorunları nedeniyle ekipten ayrıldı. 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları etkili bir dille ekrana aktaran dizinin yeni yönetmeni Osman Taşçı oldu.

Dizide Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’a Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz’dan oluşan güçlü bir kadro eşlik ediyor.

Etiketler :