Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisine iki yeni oyuncu daha katılıyor diziye heyecan katacaklar

Üç Kız kardeş dizisinin yeni sezonunda iddialı iki oyuncu daha yer alacak. Dizinin kadrosu şimdiden göz kamaştırıyor. Oyuncular da belli olmaya başladı.

Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisine iki yeni oyuncu daha katılıyor diziye heyecan katacaklar
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2022 21:18

İclal Aydın'ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 

İlk sezonuyla büyük ilgi gören Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisine iki yeni oyuncu daha dahil olacak. Dizi ilk sezonuyla büyük ilgi görmüştü. Balıkesir'in en güzel ilçelerinden biri olan Ayvalık'ta çekilen Üç Kız Kardeş dizisi özellikle  Z kuşağında da büyük ilgi görmüştü. Dizi bir kitap uyarlaması olmasına rağmen seyirciyi etkilemeyi başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi deyim yerindeyse sezonun en iddialı dizilerinden birisi olmuştu. Dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ederken kadroya iddialı iki isim daha katılacak.

393.jpg

KADRO YENİLENİYOR

Üç Kız Kardeş dizisinde hikaye olduğu gibi devam edecek. Ancak kadroya yeni isimler de dahil olacak. Akşam gazetesi tarafından paylaşılan haberde Üç Kız Kardeş dizisine katılacak oyuncuların isimleri de paylaşıldı.

İCLAL AYDIN PAYLAŞTI, SOSYAL MEDYA YIKILDI

İclal Aydın'ın son paylaşımı heyecanı giderek artırıyor. İclal Aydın paylaşımına "Ve sevgili Eren Öner Üç Kız Kardeş dizisinde. Hoş geldin sevgili Eren. Acaba kim olacaksın" notunu ekledi.

 

aya-09092022b8eab0b9.jpg

KADROYA İKİ İSİM KATILDI

Eren Öner'in ardından diziye bir isim daha katıldı. Ünlü oyuncu Ayça İnci dizide adından söz ettiren isimlerden olacak.

BİR SEZON DAHA DEVAM EDECEK Mİ?

Öte yandan Üç Kız kardeş dizisiyle ilgili bazı iddialar da var. İddialara göre dizinin bir sezon daha devam edebileceği konuşuluyor.

Gerek oyuncu seçimi ve hikaye çok beğenildiği için dizi 3 sezon sürebilir. Veya Kanal D tıpkı Sadakatsiz dizisinde olduğu gibi işi tadında bırakarak Üç Kız Kardeş dizisine 2023 Haziran ayında final kararı da verebilir. Şimdilik her şey muallak.

KADRODA YENİ İSİMLER

Ayrıca gelen bilgilere göre Üç Kız Kardeş dizisinin kadrosunda yeni isimlerin de olması bekleniyor. Şimdiden herkes yeni oyuncuların kim olacağını büyük bir merakla bekliyor. 

İlgili Haberler