Yeni sezona İddialı başlayan Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da beklenmedik ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi. Dizide yaşanan bir ayrılık deprem etkisi yarattı

Yeni sezona İddialı başlayan Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da beklenmedik ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2022 23:41

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni sezona başladı. Geçtiğimiz sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan Camdaki Kız dizisinde bu sezon Hayri ve Nalan'ın aşkı damga vuracak.

İlk sezonda Sedat ve Nalan'ın sözde aşkı işlenmişti. Ancak ilerleyen bölümlerde Nalan ile Hayri yakınlaştı ve aşk yaşamaya başladı.

Bu sezonda herkes Sedat ve Nalan'ın ayrılacağını düşünüyordu.

BÜYÜK BOŞANMA DAVASI

Ancak dizide daha büyük bir boşanma davası yaşanacak. Yeni sezona da bu boşanma damga vuracak. Rafet ve Gülcihan ayrılıyor.

1.jpg

Rafet çünkü Gülcihan ve Cavit arasındaki geçmişe dayanan ilişkiyi öğrendi. Yaşananları içine sindiremeyen Rafet boşanma kararı aldı.

O sahne sosyal medyada da en çok konuşulan sahneler arasına girmeyi başardı. Kanal D'nin youtube kanalında da o görüntüler paylaşıldı.

YENİ BÖLÜMÜN ÖZETİ

Öte yandan yeni bölümün özeti de paylaşıldı.

 

Alp’le kavga ettiği için hapishanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile arasında olanlardan dolayı suçluluk hissetmektedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak üzeredir.

2.jpg

Her perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanmış bir dizi. Aynı yazarın Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi eserleri de dizi olarak seyirciyle buluşmuştu.

Diğer diziler final yaparken Camdaki Kız yoluna tüm hızıyla devam ediyor.

Kadrosunda Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi her perşembe akşamı ekrana geliyor.

Bu sezon sonunda dizinin final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Başka bir deyişle Camdaki Kız dizisi, 2023 Haziran ayında final yaparak seyirciye veda edecek. 

İlgili Haberler