Üç Kız Kardeş dizisinde beklenmedik veda! Reytinglerde de zirveye gidiyordu

Salı akşamları ekrana gelen İclal Aydın'ın romanından derlenen Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında büyük fırtınalar koparıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinde beklenmedik veda! Reytinglerde de zirveye gidiyordu
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2022 22:16

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezonu iddialı bir şekilde başladı. Kanal D ekranlarında reytingleri alt üst eden Üç Kız Kardeş dizisi bu sezonda yine gündemi alt üst edeceğe benziyor. Geçtiğimiz sezon yayına başlayan dizi İclal Aydın'ın romanından uyarlanmıştı. Dizinin yayınlanan her bölümü adeta seyircileri ekrana kilitliyor. Balıkesir'de çekilen dizi Ayvalık toplumunda da çok seviliyor. Hatta dizinin çekimlerinin yapıldığı sete de ziyaretçi akını sürüyor. Bu sezonda devam edecek olan Üç Kız Kardeş dizisiyle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

Mynet.com'da yayınlanan habere göre; Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, yeni sezona birincilikle başladı. Yeni sezonun ilk bölümüyle total kategoride 4.52 reyting 14.41 izlenme payı ile birinci olan dizi, AB kategoride 3.53 reyting 11.85 izlenme payı ile, 20+ABC1’de ise 4.69 reyting 14.13 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi olmuş oldu.

mv5bndizntyyn2ytn2u1oc00nti0lwfizdutyjlkmgjjmjdmzwy2xkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-v1.jpg

Televizyon ekranlarında izlendiği kadar sosyal medyada da çokça beğenilen ve konuşulan Üç Kız Kardeş dizisi, izleyicilerden de çok sayıda yorum aldı.

Ayrıca yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği diziye bir ismin veda etmesi bekleniyor. Öğrenilen bilgelere göre yakın süreçte İclal Aydın diziye veda edecek.

z5ggh3rsylvjaapys7kpqgsh3xfm5c09-body.jpg

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu ve senaryosunu ise Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç'in kaleme aldığı dizide aile ve kardeşlik bağları konu alınıyor.

ROMANLA AYNI GİDİYOR

Öte yandan dizinin konusu İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş romanıyla birebir aynı gidiyor. Tüm bölümlerde de romanla birlikte eş değer bir şekilde bölümler devam edecek.

Üç Kız Kardeş dizisinden İclal Aydın'ın ayrılacak olması seyircileri çok üzmüş durumda. 

İclal Aydın çünkü dizide çok sevilen bir isimdi.

Bu nedenle İclal Aydın'ın diziye veda etmesi reytinglere nasıl etki edecek bilinmiyor ancak seyircilerin üzüleceği bir gerçek!

3.SEZON İDDİASI

İddialara göre Üç Kız Kardeş dizisinin 3.sezonda da devam etmesi bekleniyor. Aksi bir durum olmadıkça 2024 Haziran ayında final yaparak ekranlara veda edeceğine yönelik iddialar fazla.

Gelecek sezon devam etmese de bu sezon dizinin devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. 

İlgili Haberler