Kanal D'nin yerli 'Remember: War of the Son' dizisinin başrol oyuncuları belli oldu

Kanal D'nin yerli 'Remember: War of the Son' dizisi MF Yapım'ın imzasıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Çalışmaları tüm hızıyla devam eden kod adı 'Taş, Kağıt, Makas' olan dizinin başrol oyuncuları belli oldu.

Kanal D'nin yerli 'Remember: War of the Son' dizisinin başrol oyuncuları belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2023 22:05

Güney Kore yapımı 'Remember' (Remember: War of the Son) dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. MF Yapım'ın imzasını taşıyacak dizinin hazırlıkları tüm hızıyla deva ederken başrol oyuncuları da belli oldu. Ay sonu sete çıkması planlanan dizinin senaryosunu Uğraş Güneş kaleme alacak. 

Yerli 'Remember': Taş, Kağıt, Makas

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Remember: War Of The Son dizisi hipertimestik sendromu rahatsızlığı olan ve babasının suçsuzluğunu kanıtlamak için bir avukat olan bir gencin hikâyesini anlatıyor. Büyük ilgiyle izlenen Kore yapımı bu dizi “Taş, Kağıt, Makas” kod adıyla ülkemize uyarlanıyor. Dizide Ekin Koç ile Serra Arıtürk başrolleri paylaşacak.

ekran-goruntusu-2023-12-07-220025.png

Kanal D’de yayınlanması planlanan diziyi Yusuf Pirhasan yönetecek. Ay sonu sete çıkması planlanan “Taş, Kağıt, Makas”ı başarılı senarist Uğraş Güneş yazıyor.

Etiketler :