'Kirli Sepeti'nde Serkay Tütüncü'ye baba geliyor! İlk kare yayınlandı...

FOX'un beğeni toplayan MedYapım imzalı 'Kirli Sepeti' dizisinin kadrosuna değerli bir oyuncu katılıyor. Usta isim dizide 'Kahraman'ın (Serkay Tütüncü) babasını canlandıracak.

'Kirli Sepeti'nde Serkay Tütüncü'ye baba geliyor! İlk kare yayınlandı...
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2023 19:20

FOX'un oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken dizisi 'Kirli Sepeti' her geçen bölüm hayran kitlesini genişletiyor. Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un başrolünde yer aldığı dizinin yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü'ye baba geliyor. Hikayede oyuncu Tütüncü'nün canlandırdığı 'Kahraman'a eşlik edecek isim ince zevkleri ve sanat eseriyle söz ettirecek. 

Kahraman'ın Babası Cihangir Demir Geliyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Kirli Sepeti” dizisi pazar akşamları seyirciyi ekran başına topluyor. Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği dizi heyecanlı ve eğlenceli konusu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Bir grup hizmetli ve onların çalıştıkları lüks sitedeki ev sahiplerinin etkileyici hikâyesini anlatan dizinin kadrosuna usta aktör Erdal Küçükkömürcü katıldı.

adsiz-002.png

Küçükkömürcü diziye 9. bölümde dahil olacak ve Serkay Tütüncü’nün canlandırdığı Kahraman karakterinin babası Cihangir Demir olarak seyirci karşısına çıkacak. İstanbul’un köklü bir ailesinden gelen Cihangir Demir ince zevkli, evinde birçok değerli sanat eseri bulunan, ailesine ve Kahraman’a değer veren bir adamdır.
 

Etiketler :