Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i buluşturan 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin fragmanı yayınlandı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yıllar sonra bir araya getiren Netflix'in 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin fragmanı yayınlandı. 24 Kasım'da yayınlanacak olan film şimdiden Tatlıtuğ ile Saat'in hayranlarını heyecanlandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i buluşturan 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin fragmanı yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2023 21:55

Halit Ziya Uşaklıgil'in 'Aşk-ı Memnu' adlı eserinden uyarlanan, 2008-2010 yılları arasından Kanal D'de yayınlanan aynı adlı dizide partner olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, yıllar sonra ilk kez bir projede yer aldı. Tatlıtuğ ile Saat, Netflix'in 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminde başrolü paylaştı. 24 Kasım'da yayınlanacak olan filmin tanıtım fragmanı meraklı izleyiciyle buluştu.

adsiz3.jpg 

'İstanbul İçin Son Çağrı'nın Fragmanı Yayınlandı 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İzleyicileri New York sokaklarında keyif dolu bir yolculuğa çıkaracak olan film, ilişkilere dair de farklı bir bakış açısı sunuyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği ve 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık yer alırken senaryosu ise Nuran Evren Şit imzası taşıyor. 

adsiz2-001.jpg

'İstanbul İçin Son Çağrı' Filminin Konusu Ne?

Film New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikayeyi konu alıyor. İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.
 

Etiketler :