Kuş Uçuşu 3.sezon ne zaman yayında? İşte Netflix'in duyurusu

Netflix’in başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’a yer veren sevilen dizisi Kuş Uçuşu yeni sezonuyla ekranda olacak. Sevilen dizinin 3.sezon bölümleriyle ilgili duyuru yapıldı

Yayınlanma Tarihi : 16 Mart 2024 22:17

Netflix’in başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol gibi sevilen oyuncuları buluşturduğu Kuş Uçuşu dizisi yeni sezonuyla ekrana dönüyor.

KUŞ UÇUŞU 3.SEZON NE ZAMAN?

Kuş Uçuşu dizisinin 3.sezonu 11 Nisan 2024 tarihinde platforma yüklenecek. Sevilen dizinin 3.sezonundan ilk fragman da  yayımlandı.

Dizidoktoru.com'un haberine göre; İkinci sezonunda Lale Kıran (Birce Akalay) ve Aslı Tuna (Miray Daner) arasındaki savaşa beklenmedik bir yön veren dizi, yeni sezonunda da ezber bozmaya devam ediyor. Tahtın sahibi konusunda yaşanan ani değişim tüm dengeleri bozuyor ve yeni ittifakların kurulmasına yol açıyor. Ormanın, aslan ve kuş arasındaki değişmez sanılan kanunları bir kez daha altüst olurken, farklı kuşaklar arasında yaşanan çatışmalar ve zirvede kalabilmek için verilen mücadele son kez tüm heyecanıyla devam ediyor. 

Etiketler :