Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi! İlk başrol oyuncusu belli oldu...

Ünlü oyuncu, senarist, yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün beyazperdeden televizyon ekranlarına transfer oluyor. Ünlü ismin yıllar sonra ekrana getireceği dizisinin detayları belli oldu.

Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi! İlk başrol oyuncusu belli oldu...
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 20:49

Son olarak 'Prestij Meselesi' adlı filmin senaryosunu kaleme alan ve yönetmen koltuğuna oturan Mahsun Kırmızıgül, uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanıyor. Birçok gişe rekortmeni sinema filmine imza atan ünlü şarkısı, yönetmen, senarist ve oyuncu Kırmızıgül'ün merakla beklenen yeni dizi projesinin detayları belli oldu.

Mahsun Kırmızıgül'den İddialı Dizi

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Mahsun Kırmızıgül sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine yıllar sonra televizyona dizi yapmaya hazırlanıyor. Unutulmaz film ve dizilere imza atan Kırmızıgül’ün Murat Tokat’la ortağı olduğu Boyut Film’in yeni dizisinin adı ''Güzel Atlar Diyarı(GAD)'' Kanal D’de ekrana gelecek dizinin yapım ortağı Fatih Aksoy oldu.

adsiz.png

Masalsı bir aşk hikâyesinin etkili bir dile ekrana taşınacağı dizinin bomba oyuncu kadrosunun ilk star ismi Halil Ergün… Değerli oyuncu yıllar sonra “Güzel Atlar Diyarı” dizisiyle ekrana iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Çekimleri İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya’da yapılacak dizi yakında sete çıkacak.

Etiketler :