Müjdat Gezen'den olay yaratacak Yılmaz Erdoğan itirafı!

Usta sanatçı Müjdat Gezen, İnci Taneleri dizisiyle adından söz ettiren Yılmaz Erdoğan ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Müjdat Gezen'den olay yaratacak Yılmaz Erdoğan itirafı!
Yayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2024 20:42

Müjdat Gezen, Kanal D ekranlarında yayımlanan İnci taneleri dizisi ve Yılmaz Erdoğan hakkında dikkat çeken bir açıklama yaptı; Yurt'un aktardığı habere göre; Müjdat Gezen, yıllar sonra kaleme alıp, başrolünde oynadığı İnci Taneleri dizisiyle ekrana zımba gibi dönüş yapan Yılmaz Erdoğan ile ilgili ses getirecek ve itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve daha dizi çıkmadan bile herkesin ağzına dolanan "İnci Taneleri" dizisi, her bölümüyle ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka gibi usta isimlerin performanslarıyla dizi, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmayı başarıyor.

Açıklamalarıyla sık sık gündem olan Müjdat Gezen ise İnci Taneleri dizisi ve Yılmaz Erdoğan hakkında bomba bir açıklama yaptı.

"İNCİ TANELERİNİ SEVEREK İZLİYORUM"

Sosyal medyada yayılan bir videoda Gezen, İnci Taneleri dizisi hakkında "İnci Tanelerini izleyen var mı? Ben izliyorum. Gayet severek hem de..." dedi."İYİ Kİ YILMAZ ERDOĞAN'I KONSERVATUVARA ALMAMIŞIZ"

616x321-inci-taneleri-1-bolum-canli-izle-kanal-d-canli-izle-ekrani-ile-inci-taneleri-ilk-bolum-full-hd-4k-youtube-canl-1706202461601.webp

Yılmaz Erdoğan hakkında da açıklamalar yapan Gezen, şu ifadeleri kullandı:

"Senaryo nedir, nasıl yazılır? Aktörlük nedir? Yapımcılık nedir? Şu Yılmaz Erdoğan'a mutlaka bakın neler yaptığına bayıldım. Ellerine kollarına sağlık. Geçenlerde Yılmaz Erdoğan, 'Hocam vaktiyle konservatuvar imtihanlarına girdim, beni almadın' demişti. İyi ki almamışız. Seni mahvedecektik, bozacaktık. Yılmaz üst düzey zekaya ve kaleme sahip. Onları eğip bükmeye gelmez. Yılmaz kendi ekolünü yarattı."

Kaynak: Yurtgazetesi.com.tr

Etiketler :