Netflix'in 'Adsız Aşıklar' dizisinde Halit Ergenç'e sürpriz partner

Ünlü oyuncu Halit Ergenç yakında peş peşe dijital dizi projeleri çekecek. Ergenç'in GAİN ve Netflix'te yayınlanacak içeriklerden biri olan 'Adsız Aşıklar' dizisindeki partneri belli oldu.

Netflix'in 'Adsız Aşıklar' dizisinde Halit Ergenç'e sürpriz partner
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2023 21:33

Son olarak Netflix'in 'Azizler' adlı dizisinde 'Necati' karakteriyle seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Halit Ergenç, peş peşe 3 dijital dizinin başrolünde yer alacak. GAİN'in 'Yarınlar Yokmuş Gibi' adlı dizisinde Tuba Büyüküstün ile partner olan Ergenç'in 'Adsız Aşıklar' dizisindeki partneri de belli oldu. 

Halit Ergenç'e 'Adsız Aşıklar'da Sürpriz Partner

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç önce Gain, ardından Netflix’e dizi çekecek. 4 bölümlük ilk dizisi “Yarınlar Yokmuş Gibi” bu hafta sonu sete çıkacak olan Ergenç, 8 Ocak’ta da “Adsız Aşıklar”ın çekimlerine başlayacak. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay‘ın oturacağı dizide Halit Ergenç, başrolde ödüllü ve çok başarılı bir kadın oyuncuyla partner olacak.

adsiz3-001.jpg

Cumartesi Film imzalı 8 bölümlük dizi için ödüllü oyuncu Funda Eryiğit’le prensipte anlaşıldı. Başar Başararan’ın yazdığı dizi aşk üzerinden anlatılan bir dram komediyi etkileyici bir dille seyirciye aktaracak. Çekimler İstanbul’da yapılacak.

Etiketler :