Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan 'Kızıl Goncalar' için geri sayım başladı

Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrolünde yer aldığı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Kızıl Goncalar'ın yayın tarihi belli oldu. İddialı hikayesi ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi ilk tanıtım fragmanıyla gündem olmuştu.

Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan 'Kızıl Goncalar' için geri sayım başladı
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 21:56

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı yayınlanan ve tanıtımda kullanılan 'Ahiler' kelimesiyle tepkilere neden olan 'Kızıl Goncalar' dizisinden yeni haber geldi. Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrolünde yer aldığı, Mert Yazıcıoğlu ve Hazal Türesan gibi ünlü isimlerin de kadrosunda yer aldığı FOX'un iddialı dizisinin yayın tarihi belli oldu. 

adsiz2-004.jpg

'Kızıl Goncalar' İçin Geri Sayım Başladı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Özgü Namal’ı yıllar sonra ekrana döndüren Gold Film imzalı yapım olarak dikkatleri üzerine çeken projenin yayın günü merak konusuydu. Kulislerden sızan bilgilere göre pazartesi günleri yayınlanması planlanan Necati Şahin’in yazdığı, Ömür Atay’ın yönettiği dizinin ilk yayın günü 18 Aralık.

adsiz-003.png

Dizide, Doktor Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) çocukları nedeniyle yollarının kesişmesiyle başlayan olayları anlatılacak. 

Etiketler :