Seyircileri üzen gelişme! İddialar doğru çıktı! ATV yayından kaldırıyor

Müge Anlı, Esra Erol gibi sunucularla reyting rekorları kıran ATV diziler konusunda ise bir hayli zorda! ATV ekranlarında yayınlanan bir dizi daha final yapıyor

Seyircileri üzen gelişme! İddialar doğru çıktı! ATV yayından kaldırıyor
Yayınlanma Tarihi : 06 Temmuz 2022 23:43

ATV ekranlarında yayınlanan diziler genelde Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden oluyor. Bir dizi tuttuğu zaman en az iki ile üç sezon arasında ekranda kalabiliyor.

Ancak son zamanlarda ATV ekranlarında yayınlanan bazı dizilerde reyting sorunu baş gösterdi. Bir kaç gündür Sevmek Zamanı isimli dizinin final yapacağına yönelik iddialar ortalıkta dolaşıyordu.

İddiaların doğru çıktığı öğrenildi.

Sondakika.com tarafından paylaşılan haberde; ATV'de henüz yeni yayınlanmaya başlayan Sevmek Zamanı isimli dizinin 5.bölüm itibariyle final yapacağı belirtildi.

BİRSEN ALTUNTAŞ DUYURMUŞTU

Öte yandan Sevmek Zamanı isimli dizinin finalini Birsen Altuntaş duyurmuştu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Sevmek Zamanı, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. 3. bölümü yayınlanan Sevmek Zamanı dizisi, 5. bölümle ekran macerasını noktalayacak.

KADROSU DİKKAT ÇEKİYORDU

Sevmek Zamanı isimli dizinin başrol oyuncusu İlhan Şen ve Deniz Işın'dı.. İlhan  Şen, FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisiyle geniş bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştı. 

KONUSU DA DİKKAT ÇEKİCİYDİ

Bir yaz dizisi olarak ekrana gelen Sevmek Zamanı dizisinin konusu da aslında bir hayli ilginçti. Dizide anlatılan hikaye şu şekildeydi. 

853.jpg

Firuze, hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Firuze, onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

Deniz Işın ile İlhan Şen'in yer  haricinde  Sevmek Zamanı dizisinin kadrosunda Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Nimet İyigün ve Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı isimler de yer alıyordu!

TATİLE ÇIKACAK

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisiyle ününe ün katan İlhan Şen neredeyse hiç tatil yapamamıştı.

62b0a7e386b24a0c2cc7f978.jpg

Aşk Mantık İntikam biter bitmez yeni dizisi için setlere dönen İlhan Şen'ini istediği gibi olmadı süreç. Hal böyle olunca İlhan Şen'in uzun bir tatile çıkması bekleniyor.

Yakışıklılığıyla dikkat çeken  İlhan Şen, 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan'da dünyaya gelmiştir, Türk oyuncu ve eski manken olan İlhan Şen Best Model of Turkey yarışmasında finalist olarak adını Türkiye'ye duyurmuştur. Ertesi yıl aynı yarışmaya tekrar katılan İlhan Şen, yarışmayı kazanarak büyük bir başarı elde etmiştir.  Best Model of Europe seçilen yakışıklı oyuncu 2022 itibariyle 35 yaşındadır

İlgili Haberler