Pınar Deniz, Yargı dizisinden edindiği en büyük kazanımı açıkladı

Kanal D ekranlarına yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.Pınar Deniz edindiği en büyük kazanımı açıkladı

Pınar Deniz, Yargı dizisinden edindiği en büyük kazanımı açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2022 02:26

İlk sezonuyla ekranda fırtınalar estiren Yargı dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapmıştı. Dizinin en cesur ve dikkat çekici karakterlerinden biri de Ceylin.

Ceylin dediğim dedik bir isim. Kimseye eyvallahı yok. Aklına ne estiyse yapar. Zaman zaman başını belaya da sokuyor olsa da asla kendi doğrularından vazgeçmez.

Engeller çıksa da engelleri aşmak için kendi yöntemlerini dener.

Bu uğurda yalan bile söyleyen bir karakter Ceylin.. İşte o karaktere Pınar Deniz hayat veriyor. Pınar Deniz canlandırdığı karakterin kendisine edindirdiği kazanımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Pınar Deniz yaptığı açıklamada Ceylin'in kendisine cesur olmayı öğrettiğini itiraf etti.

Oyunculuk performansı kadar özel hayatıyla da merak konusu olan Pınar Deniz özel açıklamalarda bulundu.

Elle dergisine röportaj veren Pınar Deniz, eskiden düşüncelerini söylerken çok çekindiğini ancak Ceylin’i canlandırmaya başladıktan sonra daha cesur olduğunu belirtti. Pınar Deniz şöyle dedi: “ Ceylin’le beraber çok daha net ve aklımdan geçen direkt söyler hale geldim. Ayrıca ‘Ben’ demenin kötü bir his olmadığını öğretti. Ceylin’in yaşadıkları sayesinde oyun alanım genişledi, sanki içimdeki kadınlara daha çok ulaşır oldum.”

YENİ SEZON EYLÜL'DE

Öte yandan Pınar Deniz'in başrol kadrosunda yer aldığı Yargı dizisi Eylül ayında ekranda olacak. Dizinin yeni bölümleri şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

Final bölümünde Ceylin tutuklanmıştı. 

Ceylin karakterlerine hayat veren Pınar Deniz'in yeni sezonda bu nedenle başrol olarak yoluna devam etmesi beklemiyor.

Hikaye zaten başından beri Ceylin ve ailesinin etrafında şekillenmiş durumda.

İlgili Haberler