TRT1'e veda eden Ezgi Mola bomba projeyle dönüyor! İddialar doğruymuş

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle setlere veda eden Ezgi Mola bu kez Gülse Birsel tarafından çekilecek filmle geri dönüyor

TRT1'e  veda eden Ezgi Mola bomba projeyle dönüyor! İddialar doğruymuş
Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2022 18:27

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve iki sezon süren Masumlar Apartmanı dizisi seyircide büyük etkiler bırakmıştı. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri de Safiye karakteriydi.

Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola bu karakterle adeta herkesin en sevdiği oyunculardan biri haline dönüştü.

Safiye karakteriyle hafızalara kazınan Ezgi Mola sonrasında ise Netflix platformunda yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz ve rol arkadaşı Merve Dizdar ile başrolü paylaşmıştı.

Merve Dizdar bilindiği gibi Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat vermekteydi. Kısa bir süredir setlerden uzak kalan Ezgi Mola nihayet setlere geri dönüyor!

GÜLSE BİRSEL'İN BOMBA PROJESİNDE YER ALACAK

Bilindiği gibi komedi dizilerinden tanımış olduğumuz Gülse Birsel yeni bir dizi ve film projesi için kolları sıvadı. Gelen bilgilere göre Gülse Birsel yeni bir film çekecek.

Filmin kadrosunda ise oyunculuk performansıyla kendine hayran bırakan Ezgi Mola'da var.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Gülse Birsel’in hem yazıp hem de oynayacağı filmin adı "Yılbaşı" olacak. Film hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da gelen bilgilere göre film bir komedi filmi olacak.

5 Temmuz'da okuma provası yapılan filmin oyuncu kadrosunda Gülse Birsel, Ezgi Mola, Cengiz Bozkurt, Fatih Artman, İrem Sak, Alican Yücesoy, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Alina Boz ve Ayta Sözeri yer alıyor.

EZGİ MOLA BU KEZ DAHA BOMBA BİR DİZİDE YER ALABİLİR

Öte yandan bazı magazin kulislerinde Ezgi Mola hakkında Camdaki Kız iddiası gündeme geldi. Bilindiği gibi Hayri'nin ikinci sezonda karısı dizide yer alacak.

Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız aynı yazarın eserinden uyarlama. Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan, Ezgi Mola'nın en yakın arkadaşlarından.

ezgimola-enisarikan-1yka-750x375-c.webp

Kulislerde dolaşan iddialara göre Camdaki Kız dizisinin ikinci sezonunda Hayri karakterinin eşine Ezgi Mola hayat verecek.

Eğer böyle bir şey olursa Camdaki Kız dizisinin adeta yıldızlar geçidine dönmesi bekleniyor.

Burcu Biricik ve Hande Ataizi ile Devrim Yakut'un ardından diziye dahil olacak Ezgi Mola'nın reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

Camdaki Kız dizisi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak.

İlgili Haberler