Show TV'nin Bahar dizisinin 5.bölümü karışıyor! Bahar'ın zor kararı

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi oyuncuların yer aldığı Bahar dizisi bu akşam 5.bölümüyle ekrana geliyor

Show TV'nin Bahar dizisinin 5.bölümü karışıyor! Bahar'ın zor kararı
Yayınlanma Tarihi : 12 Mart 2024 12:56

 Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Bahar dizisinin 5.bölümünde yaşanacaklar belli oldu.

Bahar, 5.bölümde zor bir karar vermek zorunda kalacak. 

Dizidoktoru.com sitesinde yer alan içerikte; Bahar dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklara yer verildi.

bbn.jpg

BAHAR 5.BÖLÜMDE NELER OLACAK? 5.BÖLÜM BAHAR DİZİ ÖZETİ

Bahar'ın Cihan Bey'e müdahale ederken yaşadığı talihsizlik Timur'u endişelendirir. Bu nedenle, bileklik meselesiyle aralarındaki ipler iyice gerilen Timur ve Rengin, yeni bir sınav verecektir. Diğer yandan Cihan Bey'in görüntülerinin basına sızmasından Bahar'ı sorumlu tutan Reha, ona son bir şans verir. Timur ve Evren Cihan'ın ameliyatı için beraber çalışmak zorunda kalırlar. Öte yandan hastaneye gelen diğer bir vaka Zarife, Bahar'ı içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. Bahar'ın hastaneye gelişiyle hem Seren hem Doruk'la ilişkisi sınanan Aziz Uras herkesi şaşırtan bir hamle yapar. Aziz Uras'ın bu hamlesiyle ise Bahar çok zor bir kararın eşiğine gelecek. 

bahar-zor-bir-kararin-esiginde-h42712-bf2c1.jpg

“Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler
Etiketler :