Tek tek diziler final yapıyor! FOX TV'nin ardından TRT1 ve Kanal D'de o dizileri bitirme kararı aldı

Televizyon dünyasında deprem yaşanıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisinin final yapmasının ardından şimdi de TRT1 ve Kanal D yönetimi iki diziye final kararı aldı.

Tek tek diziler final yapıyor! FOX TV'nin ardından TRT1 ve Kanal D'de o dizileri bitirme kararı aldı
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2022 15:41

Bu sezon iddialı diziler başlamış olsa da bazı diziler için durum hiçte iyi gitmedi. Özellikle büyük umutlarla başlayan Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerindeki Kusursuz kiracı dizisi tam bir hüsran oldu. Dizi altıncı bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti.

FIRTINA KANAL D VE TRT1'İ DE VURDU!

Reyting krizi FOX TV'nin ardından Kanal D ve TRT1'i de etkiledi. Her iki kanalda da iddialı diziler için final kararı verildi.

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan haberde;  TRT1 ekranlarında yayınlanan Mükemmel Eşleşme isimli yeni dizinin de 13. bölümü ile birlikte gelecek hafta final yapacağının bilgisi paylaşıldı.

62d2c7f4ea383486568f1004.jpg

TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi dizisi de beklenen ilgiyi görmüş değil. Dizi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting kaybediyor. Yönetmen değişmesine ve yeni oyuncular dahil olmasına rağmen dizi yine iyi bir sonuç elde edemedi. Ancak buna rağmen TRT1 yönetimi Balkan Ninnisi dizisine şans verirken Mükemmel Eşleşme dizisine ise şans tanımadı.

balkan-ninnisi-10.jpg

Öte yandan Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisi, 20. bölümü ile birlikte 10 Ekim Pazartesi akşamı son kez ekranda yer alacak. Dizinin başrollerinde İlayda Alişan ile Burak Yörük ikilisi yer alıyordu.

seversin-dizisi-oyunculari-kimdir-seversin-hangi-gun-seversin-dizisi-oyuncu-kadrosu-1658931538-2362.jpg

Kaynak: Televizyongazetesi.com - Ulusalpost.com