TRT'nin yeni dizisi 'Ağlayan Gelin'e iki yeni oyuncu

TRT'nin çok yakında izleyiciyle buluşturacağı Feyyaz Şerifoğlu'lu dizisi 'Ağlayan Gelin'e iki genç yetenek dahil oldu. Bozdağ Film imzalı dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

TRT'nin yeni dizisi 'Ağlayan Gelin'e iki yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2023 17:56

TRT'nin öne çıkan dizi projeleri arasında yer alan 'Ağlayan Gelin'e iki yeni oyuncu katıldı. Sinan Tuzcu, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Meral Çetinkaya ve Sinem Öztürk gibi ünlülerin başlıca rollerde yer aldığı diziye bu kez iki genç yetenek dahil oldu. 

'Ağlayan Gelin'e İki Yeni Oyuncu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yıldız Aşanboğa’nın yöneteceği  ve başrol kadın karakteri henüz belli olmayan diziye iki genç yetenek katıldı.

adsiz2-001.jpg

Kuruluş Osman’da Frodi rolüne hayat veren Noyan Uzer “Ağlayan Gelin”le anlaştı. Başarılı oyuncu Ufuk rolüne hayat verecek ve Yasin’in (Feyyaz Şerifoğlu) takım arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.

adsiz-001.png

Dizinin diğer önemli genç yıldızı ise Sidar Tublek… Tublek “Masumlar Apartmanı”nda Naci’nin (Tansel Öngel) gençliğine hayat vermiş ve performansıyla beğeni toplamıştı. Sidar Tublek “Ağlayan Gelin”de Aliço’ya hayat verecek.

Etiketler :