Seversin dizisinin başrolleri İlayda Alişan ve Burak Yörük hakkında ilk kez ortaya çıkan gerçek resmen ilan ettiler

Seversin dizisinde İlayda Alişan ile Burak Yörük uyumunun bu kadar etkili olmasında bilinmeyen bir gerçek olduğu ortaya çıktı. İki oyuncu Kanal D ekranlarında adeta fırtınalar estiriyor.

Seversin dizisinin başrolleri İlayda Alişan ve Burak Yörük hakkında ilk kez ortaya çıkan gerçek resmen ilan ettiler
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2022 19:00

Yaz dizileri genelde pek izlenen diziler olmuyor. Çünkü insanlar yaz boyunca tatil yapıyorlar. Bu yüzden yaz aylarında ekrana gelen dizilerin ömrü pek uzun sürmüyor. Hatta erken final yaptıkları bile oluyor. Ancak Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisi için durum hiç öyle olmadı. Dizi büyük ilgi görüyor. Öyle ki dizinin çok sayıda hayranı da bulunuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisinin reytinglerindeki başarısı dikkat çekmiş olacak ki Kanal D diziyi normal sezonda da devam ettirme kararı aldı. Dizinin başrol oyuncuları Burak Yörük ve İlayda Alişan dizi başladığı günden itibaren sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girmeyi başardı. İkilinin arasındaki uyum dizi severler tarafından da ilgiyle takip ediliyor.

İlayda Alişan özellikle Çukur ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizileriyle büyük ilgi görmüştü. Sonrasında Seversin dizisiyle ekranlara dönen güzel oyuncu partneri Burak Yörük ile başarılı bir uyum sağlamış durumda.

630fc3b95cf3b02270bc56ce.jpg

Herkes bu uyumun arkasındaki gerçeği merak ederken televizyongazetesi.com sitesinde yayınlanan bir haberde İlayda Alişan ve Burak Yörük hakkındaki bugüne kadar pekte bilinmeyen bir detay ortaya çıktı. Meğer ikili arasındaki uyum hiçte tesadüf değilmiş.

Partneri Burak Yörük ile de çok iyi anlaştığını ifade eden İlayda Alişan, birlikte tango dersleri de aldıklarını söyledi. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki tango sahnesi nedeniyle bu dersleri aldıklarını anlatan oyuncu, “Burak ile biz çocukluk arkadaşı sayılırız. Tesadüfen de aynı projeye denk geldik. O yüzden çok keyifliyim, mutluyum. Burak inanılmaz tatlı, iyi kalpli bir çocuk” dedi.

İlayda Alişan, bu sözleriyle partneri Burak Yörük ile çok eskilerden tanıştıklarını ve birbirleri ile çok iyi dost olduklarını ifade etti ve bu durumda iki genç oyuncunun ekrandaki başarılı uyumunun arka planındaki gerçek olarak dikkatleri çekti.

seversin-1-thumb.jpg

Yaz dizisi olarak başlayan Seversin dizisinin kış döneminde de ekranda kalmasını dileyen İlayda Alişan, partneri ile çok uyumlu olmasıyla da sosyal medyada çok konuşulan kadın oyunculardan birisi oldu.

DİZİ NE ZAMAN BİTECEK?

Öte yandan Seversin dizisinin ne zaman biteceği de merak edilirken Kanal D kulislerinden gelen bilgilere göre Seversin dizisinin 2023 Mayıs ayına kadar ekranda olması bekleniyor. Yaz sezonunda ise Seversin dizisinin ekranda olmayacağı düşünülüyor. Seversin dizisi düşük bütçeli bir dizi olması nedeniyle Kanal D yönetimi tarafından sezon sonuna kadar devam ettirilecek .

İlgili Haberler