Üç Kız Kardeş final mi yapıyor? Kanal D dizisinden üzen haber

Kanal D ekranlarında yayımlanan Üç Kız Kardeş dizisinin final yapacağı öğrenildi

Üç Kız Kardeş final mi yapıyor? Kanal D dizisinden üzen haber
Yayınlanma Tarihi : 22 Mart 2024 17:31

İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinde hikaye sona eriyor. Dizinin Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edeceği öğrenildi. Uzun bir süredir ekranda olan Kanal D dizisinin finaliyle ilgili bilgiler de belli oldu

Odatv.com'un haberine göre; Üç Kız Kardeş dizisinin finaliyle ilgili detaylar da belli oldu

Üç sezondur Kanal D’ de ekrana gelen, başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı ve ‘reyting performansı’ iyi olan ‘Üç Kız Kardeş’ final yapıyor. Bir İclal Aydın projesi olan ve Süreç Film’ in yapımını üstlendiği dizi Mayıs ayında final yapacak.

'PEKİ NEDEN' SORULARI ORTAYA ÇIKTI

İlk sezonunda reyting rekorları kıran İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi üçüncü sezonunda final kararı merak konusu oldu. 1. sezonda izleyiciyi ekranlara kilitleyerek reytinglerde birinci sırayı kapan dizinin 3. sezonda neden final kararı aldığı üzerine tartışma yarattı. Dizi takipçileri, 'izleyicinin ilgisini kaybetti', 'reytingler istenilen gibi değil' gibi iddiaları ortaya attı.

 

Etiketler :