Ünlü oyuncu Gizem Karaca'nın yeni adresi belli oldu! Ana kadroya katılacak...

Son olarak 'Alparslan: Büyük Selçuklu' adlı dizide 'Evdokya' karakteriyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Gizem Karaca'nın yeni dizi projesi belli oldu. Karaca, atv'nin pazartesi akşamları ekrana gelen dizisinin ana kadrosuna katıldı.

Ünlü oyuncu Gizem Karaca'nın yeni adresi belli oldu! Ana kadroya katılacak...
Yayınlanma Tarihi : 02 Aralık 2023 00:33

Yakında 'Mahsusa', 'Evli, Mutlu ve Çocuklu' ve 'Zübeyde Hanım: Gülizar-ı Cennetim' projeleriyle seyirci karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu Gizem Karaca, ekranlara dönüyor. Son olarak 'Alparslan: Büyük Selçuklu' adlı diziyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Karaca, bu kez ekranlarda yer alan bir dizinin ana kadrosuna katılacak. 

adsiz2.jpg

'Safir'in Senaryosu Gizem Karaca'yla Hareketlenecek

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Safir dizisi pazartesi akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. NTC Medya imzalı dizi İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ü buluşturmuştu. Semih Bağcı’nın yönettiği dizinin kadrosuna flaş bir oyuncu katılıyor. Kapadokya’nı masalsı ortamında çekilen dizinin ekibine Gizem Karaca dahil oldu.

Karaca’nın kısa sürede kendi seyirci kitlesini oluşturan, yurt dışı satışları da artan dizide “Güneş” karakterine hayat verecek. Güneş’in gelişi dizinin hikâyesine yeni bir yön verecek.

Etiketler :