Yeni 'Bihter' Farah Zeynep Abdullah 'Kızıl Şerbeti' dizisinde

Amazon Prime Video'nun 'Bihter' filmiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti'ne konuk oldu. Ünlü oyuncunun hangi rolü oynayacağı merak konusu olurken detaylar ortaya çıktı.

Yeni 'Bihter' Farah Zeynep Abdullah 'Kızıl Şerbeti' dizisinde
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 16:05

Amazon Prime Video'nun yerli filmi 'Bihter' geçtiğimiz günlerde seyiriciyle buluştu. Başrol oyuncusu ve projenin ortağı Farah Zeynep Abdullah, bir süredir yer aldığı projeyle gündemden düşmezken, oyuncunun hayranı olduğu 'Kızılcık Şerbeti' dizine konuk olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu 'Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümünde sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. 

Farah Zeynep Abdullah 'Kızılcık Şerbeti'nde 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Cuma akşamlarına damgasını vuran Gold Film imzalı dizi güçlü kadrosu ve Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün yazdığı muhteşem senaryosuyla ilgiyle izleniyor. Ketche’nin yönettiği dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümünde sürpriz bir isim rol alacak. Farah Zeynep Abdullah “Kızılcık Şerbeti” dizisine konuk oldu.

adsiz.png

Diziyi çok sevdiği öğrenilen Farah Zeynep Abdullah “Dilruba” rolüne hayat verecek. Son haftalarda “Bihter” filmiyle gündemde olan ünlü oyuncu dizinin bir bölümünde Nursema’nın Amerika’dan gelen arkadaşına hayat verecek.
 

Etiketler :