Sadık Şimşek

Sadık Şimşek

Erdoğan ve AK PARTİ gitsin de işgale bile razılar!...

Recep Tayyip Erdoğan ve AK PARTİ düşmanlığından gözü dönen çevreler nasıl bir ihanet içerisine girdiklerinin farkında bile değiller.


Her türlü ihanet şebekesinin bu ülkenin altını dinamitle oymasına dahi göz yumacak kadar alçaldılar. 
Esad ile Erdoğan'ın arası açıldı bu kimi çevreler Esad'çı oldu!


Erdoğan ile Putin'in arası açıldı yine bu kimi çevreler bu kez de Putin'ci oldular.


O kadar ileri gittiler ki Cemaat ile Erdoğan'ın arası açılınca bir zamanlar her türlü hakareti ettikleri Fethullah Gülen'e birden hayran olu verdiler. Yetmezmiş gibi her türlü desteği açıkça vermekten geri kalmadılar. 


Şimdilerde ise PKK seviciliğine başladılar! Kendilerine söz de aydın ve demokrat diyen bu bir kısım takım bu kez de PKK destekçiliğine soyundular.


Bu kafa hastalıklı kafa!


 Bu kafanın ne Ulusalcılıkla ne Solculukla ne de Atatürkçü olmakla bir alakası yok! Mustafa Kemal Atatürk bugün hayatta olsaydı bunların hepsini sallandırmaktan bir dakika bile çekinmezdi! Bu nasıl bir zihniyettir ki sırf Erdoğan ve AK PARTİ düşmanlığı yüzünden bu kadar gözleri dönebiliyor!


Şu günler de ise Beyaz Show'da yaşanan telefon görüşmesine kilitlenmiş durumdalar.  Güneydoğu ve Doğu'da yaşananlar üzerinden bu kez iktidarı vurma derdindeler. Bu ülkeyi karıştırıp bu ülkeyi bölüp parçalamak isteyenleri görmezden gelip bu ülke için canlarını veren mehmetçiklerimizin kemiklerini sızlatıyorlar!


Bu ülkeyi  Erdoğan yönetmesin de kim yönetirse yönetsin diye düşünüyorlar. Hatta düşmanın bu ülkeyi işgal etmesini ve yönetmesini neredeyse AK PARTİ ve ERDOĞAN'a tercih edecek durumdalar. 


Bu muhaliflik değildir! Bu Milliyetçilik değildir! Bu Atatürkçü olmak hiç değildir! Ulusalcı olmak ise hiç değildir! 
Bu kafada olanların gittiği yol yol değildir! Kimse unutmasın ki bu toprakların bedeli canla ödendi , Kanla ödendi!
Kolay kolayda bölünmeyecektir!

Beyaz Show'da yaşanan olaydan sonra Beyaz Show'da ki skandalı duyurduk diye ne yandaşlığımız kaldı ne havuzculuğumuz! Her türlü hakareti ettiler Her türlü çirkin mesajı atmaktan geri kalmadılar! Ama yine kaybettiler be arkadaş! Çünkü Bizim duyurduğumuz başlıkta olduğu gibi Beyazıt Öztürk'de oyuna geldiğini ve provakasyona tepki gösterdiğini açıkladı ve özür diledi! Hem de ne özür! 
Beyaz'ın özür açıklamasını İzlemeyenler tekrar izleyebilirler!  Buyrun bakalım... -VİDEO BAĞLANTISI -

YAZARIN FACEBOOK SAYFASIhttps://www.facebook.com/sadiksimsekresmisayfa/

YAZARIN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI

Önceki ve Sonraki Yazılar