Can Yaman Monte Carlo Film Festivali'nde ödül aldı!

İtalya'da yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın Monte Carlo Film Festivali'nde ödül aldığı öğrenildi

Can Yaman  Monte Carlo Film Festivali'nde ödül aldı!
Yayınlanma Tarihi : 04 Mayıs 2022 19:20

Oynadığı dizilerle gönüllerde taht kuran Can Yaman sadece Türkiye'de değil İtalya'da da büyük bir hayran kitlesi elde etti. FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisi final yaptıktan sonra İtalya'ya yerleşen Can Yaman şimdilerde başarıdan başarıya koşuyor.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra sosyal yardımlarla da ön plana çıkan Can Yaman oldukça anlamlı bir ödüle layık görüldü. İtalyan medyasında da genişçe yer bulan ödülle ilgili detaylar da belli oldu.

Güneş'te yer alan habere göre; Orhan Yeniaras'ın 'El Turco' adlı romanından uyarlanan dizide, Osmanlı akıncısını canlandırmaya hazırlanan oyuncu Can Yaman, Monte Carlo Film Festivali'nde ödüllendi. Bir süredir İtalya'da yaşayan oyuncu, zor durumdaki çocuklara yardım etmek için dayanışma girişimi gerçekleştiren 'Can Yaman for Children' Festival de sosyal yardım ödülünün sahibi oldu.

can-yaman.jpg

TEBRİK MESAJLARI YAĞDI

Öte yandan Can Yaman'a sosyal medyadan çok sayıda hayranı ve arkadaşı tarafından da tebrik mesajları yağdı. Can Yaman, İtalya'da çok sayıda yoksul için hazırlanan projelerde de yer alarak adından söz ettiriyor.