Canan Ergüder annesiyle fotoğraf paylaştı görenler güzelliğiyle büyülendi

Ünlü dizi oyuncusu Canan Ergüder, Ramazan bayramı nedeniyle annesiyle bir fotoğraf paylaştı. Canan Ergüder'in annesini görenler şaşkına döndü

Canan Ergüder annesiyle fotoğraf paylaştı görenler güzelliğiyle büyülendi
Yayınlanma Tarihi : 03 Mayıs 2022 02:09

Menajerimi Ara dizisiyle Star TV ekranlarında fırtınalar estiren Canan Ergüder sonrasında setlere rahatsızlığı nedeniyle bir süre ara vermişti. Şimdilerde de Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisiyle seyirci karşısında olan Canan Ergüder magazin gündeminin en çok merak ettiği isimlerden biri.

Başarılı performansı ve güzelliğiyle dikkat çeken Canan Ergüder, seyircilerin çok sevdiği oyuncular arasında yer alıyor. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncu zaman zaman paylaşımlarıyla gündem oluyor.

Canan Ergüder, bugün yine bir paylaşımıyla gündem olmayı başardı. Canan Ergüder, Ramazan Bayramı nedeniyle annesiyle birlikte çekilmiş olduğu fotoğrafını paylaştı. Canan Ergüder'in annesini görenler adeta küçük dilini yuttular. Çünkü Canan Ergüder'in annesi güzelliğiyle herkesi hayran bıraktı.

Mynet'te yer alan habere göre; Son olarak annesi Rukiye Ergüder ile fotoğraflarını paylaşan Canan'a yorum ve beğeni yağdı.

işte Canan Ergüder ve annesinin fotoğrafı

640xauto.jpg

44 yaşındaki ünlü oyuncu Canan Ergüder'in annesiyle fotoğraf paylaşınca çok sayıda hayranından beğeni ve yorum yağdı. Bazı yorumcular Rukiye Ergüder'in de fotoğrafını görünce onu da dizilerde görmek istediklerini hatta ortak bir projede yer almalarını gerektiğini yazdılar.

Canan Ergüder ve annesi Rukiye Ergüder'in uzun süre daha sosyal medyada konuşulacağı açıkça görülüyor.

640xauto-001.jpg

İlgili Haberler