FOX TV'den Yasak Elma dizisi için son karar, Sezon finali yapacağı tarih belli oldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı büyük merak konusuydu. Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi için FOX TV son kararını verdi.

FOX TV'den Yasak Elma dizisi için son karar, Sezon finali yapacağı tarih belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 02 Mayıs 2022 20:24

5.sezon başladığında Yasak Elma dizisinin erken final yapabileceği iddiaları gündeme gelmişti. Kadrodaki değişiklik ilk bölümlerde pek beğenilmemişti. Sonra her ne olduysa Yasak Elma dizisi toparlamayı başardı. Reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisi 5.sezonda da zirveyi kaptırmadı.

RAKİBİ FİNAL YAPIYORKEN O 6.SEZONU GARANTİLEDİ

Show TV ekranlarında yayına başlayan Üç Kuruş dizisi, Çukur dizisinin yerine gelmişti. Bu dizinin FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine rakip olacağı konuşuluyordu.

yasak-elma.jpg

Bırakın Yasak Elma dizisine rakip olmayı özeti kadar dahi izlenemeyen Üç Kuruş dizisi yakında ekrana veda ederken Yasak Elma dizisi ise 6.sezonda da yer almayı garantiledi. Eylül ayının son haftası yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan Yasak Elma dizisinin sezon finaliyle ilgili detaylarda belli olmaya başladı. 

FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Yasak Elma dizisinin final tarihi kesinleşti. 

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Yasak Elma”, 13 Haziran’da sezon finali yapacak.

yasak-elma-dizisi.jpg

KADROSU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Dizinin oyuncu kadrosunda Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Melisa Doğu gibi isimler yer alıyor.

YENİ İSİMLER DE KATILACAK

Gelen bilgilere Yasak Elma dizisinin 6.sezonunda kadroya yeni isimlerin dahil olması bekleniyor. Şimdilik büyük bir sürpriz olan oyuncu seçimi yaz sonunda FOX TV tarafından duyurulacak.

Yasak Elma dizisinin geçmişi...

İlk olarak Yasak Elma dizisi 19 Mart 2018 pazartesi akşamı ekrana gelmişti. Dizi yayınlandığı günden itibaren reytingleri alt üst edince FOX TV yönetimi peş peşe yeni anlaşmalarla dizinin ekran yolculuğuna devam kararı almıştı. Toplamda 5 sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisinin en az 7 sezon ekranda kalması bekleniyor. Yani geriye iki sezon kalmış durumda. 

1079375.jpg

Yasak Elma dizisini yayınlayan yapım şirketinin bir hedefi var.

ATV ekranlarında yayınlanan ve 199.bölümüyle final yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin rekorunu kırmak. Kısa adı EDHO olan dizi ATV ekranlarında tam 199 bölüm yayınlanmış ve 7.sezona başlamadan önce kanalla yaşanan anlaşmazlık nedeniyle final yapmak zorunda kalmıştı. FOX TV işte bu rekoru Yasak Elma dizisiyle kırarak bir ilke imza atmak istiyor. Daha önce aynı kanalda O Hayat Benim ismiyle bir dizi yayınlanmış o dizi de Yasak Elma dizisi kadar oldukça uzun soluklu olmuştu. 

İlgili Haberler