TRT1'deki Balkan Ninnisi dizisi için garip iddia! İzleyiciler izlemeye korkuyor çünkü

TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Balkan Ninnisi dizisini seyirciler izlemeye korkuyor! Peki ama neden?

TRT1'deki Balkan Ninnisi dizisi için garip iddia! İzleyiciler izlemeye korkuyor çünkü
Yayınlanma Tarihi : 06 Temmuz 2022 17:07

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te çekilen Balkan Ninnisi dizisi ilk bölümüyle reytinglerin zirvesine oturmuştu. Dizi sonrasında ise gerilemeye başlamıştı.

İkinci bölümde büyük bir reyting kaybı yaşayan Balkan Ninnisi dizisi dün yayınlanan üçüncü bölümle birlikte tekrar zirveye oturdu.

Reyting raporlarındaki bu hareketlilik dikkat çekmeye devam ediyor. Dizinin yönetmeni Doğan Ümit Karaca'nın da 5.bölüm itibariyle ayrılacağı öğrenilmişti.

Yeni bölümler ise Elveda Rumeli dizisinin yönetmeni Serdar Akar tarafından çekilecek. 5.bölüm itibariyle dizide ne gibi bir değişiklikler olacak çok merak ediliyor.

SEYİRCİLER İZLEMEYE KORKUYOR İDDİASI

Televizyongazetesi.com tarafından yayınlanan bir haberde seyircilerin Balkan Ninnisi dizisini izlemeye korkuyor iddiasına yer verildi. İddianın gerekçesi ise oldukça ilginç bir ifadeyle açıklandı. Yayınlanan haberde Balkan Ninnisi dizisi için şu ifadelere yer veriliyor.

62a799a5c8c3731388a30a57.jpg

İzleyici sıcacık hikayesiyle Balkan Ninnisi’ni çok sevdi. Diziye kısa sürede bağlanan izleyicilerin Balkan Ninnisi’yle yorumları hep olumlu yönde. Ancak bazı izleyiciler var ki Balkan Ninnisi’ni izlemeye başlamaktan imtina ediyor. Bunun sebebi dizinin kısa süre sonra sona erme ihtimali. Balkan Ninnisi’ni izlemeye başlarlarsa diziye bağlanacaklarını düşünen izleyiciler, bağlandıktan sonra dizi sona erdiğinde çok üzüldüklerini belirtiyor.

Ancak bu izleyicilerin korkusu yerinde gibi görünmüyor. Çünkü Balkan Ninnisi’nin reytingleri hiç de fena gitmiyor. Üstelik reyting kaygısı diğer kanallara göre daha az olan TRT 1’de yayınlanıyor. Bu da Balkan Ninnisi’nin sona erme ihtimalini bir hayli azaltıyor.

balkan-ninnisi-konusu-oyunculari-ve-karakterleri-wqehdzed.jpg

Dizinin başrollerinde  Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk yer alıyor. Balkan Ninnisi dizisi Salı akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.

Yüksek bütçeli bir dizi olan Balkan Ninnisi dizisinin Üsküp'te çekiliyor olması Kuzey Makedonya'da da büyük ilgi gördü.

Üsküp Haber'den Sadık Şimşek'in aktardığına göre; Balkan Ninnisi dizisinin bazı bölümleri Üsküp Türk çarşısında çekilirken Konak'taki sahneler ise Üsküp'ün Gazibaba semtinde çekiliyor.

Balkan Ninnisi dizisinde bir Makedon kızıyla Türk gencinin aşkı anlatılıyor. Henüz üç bölümdür ekranda olan Balkan Ninnisi dizisinin bir yaz dizisi mi yoksa gelecek sezonda da ekranda olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Dizide Kuzey Makedonya'daki amatör ve profesyonel oyuncular da yer alıyor. Cast hizmetlerini ise BBG Melih olarak bilinen Melih Değirmenci üstlenmiş durumda. 

İlgili Haberler