Merakla bekleniyordu Sonunda Gülse Birsel'in yeni projesi sızdı! Kadro yıldızlarla dolu

Gülse Birsel uzun bir aranın ardından setlere dönüyor! Yeni projesindeki Alina Boz ayrıntısı ise dikkat çekiyor.. Ayrıca dizinin kadrosunda Ezgi Mola'da var...

Merakla bekleniyordu Sonunda Gülse Birsel'in yeni projesi sızdı! Kadro yıldızlarla dolu
Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2022 00:13

Avrupa Yakası, jet Sosyete ve Yalan Dünya dizileriyle fırtınalar estiren Gülse Birsel bir süredir setlerden uzaktaydı.

Yayınladığı dizi ve filmlerle adından söz ettiren  Gülse Birsel'in bomba projelerle setlere döneceği biliniyordu.

Daha önce yaptığı bir açıklamada yeni dizisinin senaryosunda sona gelindiğini belirtmişti. Gülse Birsel'in yeni bir film projesi üzerinde de çalıştığı ortaya çıktı.

Hatta gelen bilgilere göre Gülse Birsel'in yeni filmi tam bir yıldızlar geçidi. Filmin kadrosunda bomba oyuncular bulunuyor.

Yayınlanacağı platformda belli oldu. Magazin dünyasını yakından takip eden tv100 ekibinden Birsen Altuntaş bugün yayınladığı haberde Gülse Birsel'in yeni projesiyle ilgili tüm ayrıntıları paylaştı.

YILDIZ İSİMLER BAŞROL KADROSUNDA YER ALACAK

Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; Gülse Birsel'in yeni projesinde yıldız isimler yer alacak. 

İşte Gülse Birsel'in yeni projesinden detaylar

Ülkemizin en başarılı kalemlerinden Gülse Birsel geçen aylarda Disney Plus’la anlaşmış ve Birsel’in çok etkili bir komedi filmi çekeceği gündeme gelmişti. İşte merakla beklenen o film sete çıkıyor. Filmin adı “Yılbaşı”… Yönetmen Ozan Açıktan…

Kadroya gelince… Tam anlamıyla Şampiyonlar Ligi diyebiliriz. Dün okuma provası yapılan filmde Gülse Birsel, Ezgi Mola, Cengiz Bozkurt, Fatih Artman, İrem Sak, Alican Yücesoy, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Büşra Pekin ve Ayta Sözeri oynuyor.

j736-jpg.webp
BKM Film imzalı projenin sürprizlerinden biri de Disney Plus’ın genç yüzü Alina Boz… Film pandemide bir yılbaşı gecesi bir sitede yaşanan olayları beyazperdeye taşıyor.

YENİ DİZİ NE ZAMAN?

Öte yandan Gülse Birsel'in yeni dizisiyle ilgili gelişmeler de yakından takip ediliyor. Senaryo aşamasının sona erdiği bildirilen yeni dizide çekimlerin Ağustos sonunda yada Ekim başında başlaması bekleniyor.

Yine dijital bir platformda yayınlanacak olan dizi üstelik diğer dizilerden farklı olacak.

MEKANLAR GERÇEK OLACAK

Gelen bilgilere göre Gülse Birsel'in yeni dizisinde mekanlar bu kez gerçek olacak. Yani gerçek mekanlarda dizi çekilecek. Geçmiş diziler plato ve stüdyo ortamında çekilen dizilerdi.

Gülse Birsel bu kez  alışılmışın dışına çıkacak.

Ayrıca gelen bilgilere göre Gülse Birsel'in yeni dizisinde yine genç yetenekler olacak. Hatta yeni yıldızların bu dizide de yer alması bekleniyor.

Başrol kadrosunda yine Gülse Birsel'in yer alacağı da gelen bilgiler arasında

İlgili Haberler