Reynmen'den Altın Kelebek'e şoke eden tepki! Çöpe attı...

Dün akşam düzenlenen 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne ödül alamayan şarkıcı Reynmen damga vurdu. Ünlü rapçinin şoke eden hamlesi sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekti.

Reynmen'den Altın Kelebek'e şoke eden tepki! Çöpe attı...
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 19:57

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün akşam sahiplerini buldu. Nükhet Duru, İrem Derici, Norm Ender Semicek ve Samira Efendi'nin sahne aldığı geceye ödül alan ünlülerden çok ünlü rapçi Reynmen damga vurdu. 2020 yılında 'En İyi Şarkı Ödülü'nü alan ve bu sene ödüle layık görülemeyen Reynmen, eski ödülünü çöpe atarak protesto etti. Ancak ünlü rapçi hiç beklemediği tepkiyi sosyal medya kullanıcılarından gördü. 

'Her Yıl Kendisine Mi Verilmesini Bekliyordu'

Haberler.com'un haberine göre; Dün akşamki törende bir ödüle layık görülmeyen fenomen ve şarkıcı Reynmen'den bir protesto geldi. Şarkıcı, Instagram hesabından 2020 yılında Altın Kelebek'te aldığı 'En İyi Şarkı Ödülü' dahil birkaç ödülünü çöpe attığı anı paylaşarak kahkaha emojisi ekledi. Reynmen kısa sürede sosyal medyada gündem olan videosu tepki çekti. Reynmen'in yaptığını saygısızlık olarak yorumlayan birçok kullanıcı, "Her yıl kendisine mi verilmesini bekliyordu?" ve "Hak etmiyordun zaten" ifadelerini kullandı.

adsiz.png

Etiketler :