Yaprak Dökümü dizisinin yıldız oyuncusu Seda Demir en büyük utancını açıkladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle büyük kitlelere ulaşan Seda Demir gündeme bomba gibi oturacak açıklamalarda bulundu.

Yaprak Dökümü dizisinin yıldız oyuncusu Seda Demir en büyük utancını açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2022 18:18

13 Eylül 2006 ile 29 Aralık 2010 tarihleri arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinin oyuncularından Seda Demir yıllar sonra suskunluğunu bozdu.

İZLENME REKORLARI KIRIYORDU

Yayınlandığı dört yıl boyunca Yaprak Dökümü, Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran bir televizyon dizisiydi.

Bugün olmuş gündemden düşmeyen Yaprak Dökümü dizisinin tekrarları bile izlenme rekorları kırıyor. Dizide yer alan her oyuncu çok iyi yerlere geldi. Bir çok kişinin yıldızının parlamasına neden olan  Yaprak Dökümü dizisinde, Seda Demir'in de yıldızı parlamıştı.

 8 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da doğan ve 2022 itibariyle henüz 39 yaşında olan Seda Demir bomba etkisi yaratacak itiraflarda bulundu.

Gazete Duvar'ın derlediği haberde; Seda Demir'in en büyük utancı da belli oldu.  Yaprak Dökümü dizisinde Sedef rolünü oynayan Seda Demir, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Rol arkadaşı Bedia Ener’in bire bir kaldıkları bir ortamda sesiyle ilgili yaptığı yorumun 7-8 yıl boyunca kendini olumsuz etkilediğini söyledi.

‘Yaprak Dökümü’ dizisindeki set günlerini değerlendiren Demir, "İlk set deneyimim olduğu için Yaprak Dökümü'nde çok çektim” ifadelerini kullandı.

Seda Demir açıklamalarını, “İlk oyunculuk tecrübesi yaşadığım için insanların bana bakışı başka oldu. 4 ya da beşinci setim olsaydı çok başka olabilirdi. Neslihan Atagül'ün sürekli bir arada olmamıza rağmen dışarıda çok görüşüyorduk” diyerek sürdürdü.

Diğer oyuncularla arasında mesafe olduğunu söyleyen oyuncu, “ Buna Bedia Ener de dahil. Annemi oynamasına rağmen aramızda hep bir mesafe vardı. Güven Hokna ve Bedia Ener'den yararlanmayı çok isterdim. İletişimimiz vardı ama samimi değildik” dedi.

Seda Demir genç ve tecrübesiz olmasının da olaylardan daha fazla etkilenmesine neden olduğunu söyledi: O zaman 22 yaşındaydım ve çok kırgınlıklarım oldu. Setten çıkıp eve gittiğimde çok ağladığım günler oldu. Yaprak Dökümü dizisinde bana kimseden destek yoktu. Sadece Mesude Erarslan bana destek oldu.

Bedia Ener ile yaşadığından bahseden Seda Demir, sözlerine şöyle devam etti: Sette çoğu kişi kendi sesini kullanmıyordu ve benim bununla ilgili kötü bir anım var. Bedia Ener bir gün tek kaldığımızda bana 'Sen asla sesinle bir dizide oynayamazsın. Sesin çok kötü' demişti.

Demir o sözlerin etkisinden uzun süre kurtulamadığını aktardı: Bedia Ener'in o sözü beni çok etkiledi. Kendimi çok kötü hissettim ve 7-8 sene sesimden utandım. Survivor'a gittikten sonra sesim övülene kadar bu durumdan kurtulamadım.