Ali Atay'ın 'Ölümlü Dünya 2'nin ön satışı rekor kırdı

Ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Atay'ın 'Ölümlü Dünya 2' filmi bu yılın en çok ön satış yapan Türk yapımı olarak 2023 yılına damga vurdu.

Ali Atay'ın 'Ölümlü Dünya 2'nin ön satışı rekor kırdı
Yayınlanma Tarihi : 01 Aralık 2023 23:59

Geçtiğimiz günlerde ünlüler geçidi galasıyla adından söz ettiren Ali Atay'ın 'Ölümlü Dünya' film serisinin 2. filmi bugün vizyona girdi. Taff Pictures imzalı filmi muhteşem hikayesi ve oyuncu kadrosuyla beğeni toplarken ön satış rekoru kırdı. Film 2023 bitmeden adını yılın 'en'lerine yazdırdı. 

adsiz2-002.jpg

'Ölümlü Dünya 2'den Büyük Başarı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Taff Pictures imzalı Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığını üstlendiği film Ali Atay’ın başarılı rejisi ve Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul , Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Giray Altınok, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Apak ve  Reha Özcan’ın muhteşem oyunculuğuyla tam not aldı.

Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı “Ölümlü Dünya 2” vizyona girmeden bu yılın en çok ön satışı yapılan Türk yapımı oldu. Serinin 5 yıl önce vizyona giren ilk filmi hem sinemada, hem de gösterildiği dijital platformlarda izleme oranlarıyla adından söz ettirmiş ve bir fenomen haline gelince devamının çekilmesine karar verilmişti.

Etiketler :